MUDr. Jarmila Strnadová

Praktický lékař Více

Velké Poříčí 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
Zdravotní středisko 325, Velké Poříčí

K paní doktorce už nechodím, ale když jsem k ní chodila měla jsem z ní dojem, že pacienta pořádně neprohlédne, nevysvětli jen mu předepíše prášky a pápá.. Srovnávám se svojí praktickou lékařkou a to se nedá porovnat.

Dobry den mell bych prosbu potrebowall bych se optat... prawdepobne mam zapal plic a potrebowal bych P.Doktorku nawstiwit newite nekdo od kdy do kdy ordinuje predem diiky moc

VELIE PEČLIVÁ,PEČLIVĚ VYSLECHNE,PORADÍ,PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ V ORDINACI,NEVHODNÁ ČEKÁRNA (VINA STAVENÍ ÚPRAVY ZE STRANY OBCE )

U paní doktorky jsem byla vedena asi 5 let. Avšak když jsem potřebovala důkladněji prohlédnout a vyplnit předoperační zprávu, velmi mě překvapilo, že se na mě ani nepodívala a papír vyplnila dle mé poslední preventivní prohlídky. Upozorňuji, že jsem šla na operaci v plné narkóze. To byla poslední kapka. Pro důchodce možná dobrá, pro mladé lidi nevyhovující.

Jsem s ní spokojený.

ochotná, vstřícná, diagnozu nezanedbá a určí dobře, vždy ve všem ochotně vyhověla, poradila bez problémů i po telefonu. Mně osobně velmi pomohla, za což jí děkuji.

Paní doktorka je vstřícná, snaží se pomoci nemám žádnách výhrad, taktéž sestřička, která je u paní doktorky velmi dlouho, je vidět, že má zkušenosti, je to dobré.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a vstřícné. Setkala jsem se v jejich ordinaci vždy se snahou a ochotou pomoci i poradit. I po odborné stránce nemám žádných výhrad. Diagnozy paní doktorky byly vždy přesné a správné. Jako lékařku i člověka ji mohu všem jen doporučit.

Velmi dobrý přístup k pacientům, nálezy a druh léčby dokáže vždy vysvětlit pacientovi.