MUDr. Jarmila Šnebergrová

Pediatr Více

Komárov 1 adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
č.d. 501, Komárov

K doktorce Šnebergrové jsem chodila už jako díě (to bylo už před více než 35 lety). Dobře si na ni pamatuji, byla vždy velmi neosobní, nejen k rodičům, ale i k dětem, s nikým se moc "nemazala", z odborného hlediska nemohu posoudit, ale lidský přístup moc neměla. Asi se paní doktorka za tu dobu moc nezměnila.

nejhorší mudr v okolí

Chodila jsem k ní od narození a neměla jsem s ní nikdy problémy já, ani můj bratr. Teď k ní chodí můj syn a stále je všechno v pořádku. Je milá, znám ji od narození a ona mě, takže ví, co jsem prodělala a díky tomu lépe ošetřuje mého syna. Nemohu nedoporučit, podle mě je to schopná lékařka, která ví, co dělá. k

Paní doktorka mi byla doporučena v roce 2003, když se nám narodil syn. Byla velmi
milá, na dítě si udělala čas, v čekárně i v ordinaci bylo příjemně. Záhy se však
projevilo, že paní doktorka více než na laboratovní vyšetření či konzultace s odbor
níky spoléhá na svůj rutinní úsudek a zkušenosti. Lékařku jsme opustili poté,
co si u 1,5 roku starého dítěte spletla impetigo s neštovicemi. Neštovicová léčba impetiga měla katastrofální důsledky a my jsme skončili na týdenním pobytu na infekčním oddělení, zcela izolováni. Ani propouštěcí zpráva z odborného pracoviště, která neštovice zcela vyloučila, nezabránil paní doktorce v hájení své teorie neštovic. Na můj dotaz, zda to znamená, že když syn neštovice podle ní prodělal, je k nim již imunní a nedostane je, odpověděla, že "to se uvidí".
Imunní nebyl, dostal neštovice minulý týden v 6,5 letech. Paní doktorka tehdy přišla o pacienta. Ne proto, že se spletla v diagnóze - všichni se v práci pleteme - ale proto, že svoji chybu nedokázala uznat, jako by si ji snad ani nepřipustila.

Chodila jsem k ní 19 let a úplně v pohodě