Nemocnice Kyjov, p.o.
Strážovská 1247, Kyjov

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: Nemocnice Kyjov, p.o. Jiný

Paní doktorka je skvělá. Je velmi empatická, dokáže skvěle poradit. Velmi mně vyhovuje její přístup přes celostní medicínu. Mám v ní obrovskou důvěru.

Umístění: Nemocnice Kyjov, p.o. Jiný

Paní doktorka přistupuje k pacientům s empatií a zájmem. Každá návštěva je tak dlouhá jak je třeba, pacient nemá důvod myslet si, že doktorka někam spěchá, naopak. Vysvětlí problematiku a poradí jak se k věci postavit. Naše zdravotnictví potřebuje více takových lidských doktorů.

Paní doktorka je hodně náladová nečte žádné komentáře od druhého lékaře starší pacienti jsou jen případy pro mladší je fajn bohužel je málo lékařů revmatologie tak nic jiného nezbývá než vzít za vděk . Pokud by měl člověk na výběr určitě by přešel k jinému lékaři.

Nejlepší revmatolog ,kterého jsem poznala. Jako jediná se o mě začala opravdu zajímat a rozklíčovala mou nemoc. Nikdy nic nepodcení.Zároveň je v ní kus obrovské lidskosti. Vřele doporučuji.