MUDr. Jarmila Kusáková

Zubař Více

Ostrožská Nová Ves 1 adresa

Praktický zubní lékař
Záhumení 229, Ostrožská Nová Ves

Svého času (90. léta minulého století) velmi dobrá doktorka. Škoda, že ji předběhla doba. Nemoderní ordinace, zastaralé postupy, nedostatek vybavení atd. Vrtání zdravých zubů, nekvalitní plomby a neschopnost zuby léčit. Poslední dobou jen výmluvy, že to nejde a posílá, myslím, že cíleně, své stávající pacienty do ordinace k jejímu synovi. Zřejmě mu pomalu buduje novou klientelu, bohužel za velmi drahé peníze.

škoda, že je takových málo

S paní doktorkou jsem spokojena, vždy mi vyjde vstříc, i když vše co bylo tady popsáno (máte 2 kazy a spraví jen jeden a na ten druhý čekáte...) je také pravda. Nicméně bych neměnila už pro její lidský přístup a chování.

Je s podivem, že se nikomu nechce čekat...., ale pokud je věnován čas lékaře i nad vymezenou dobu právě dotčené osobě, je to v pořádku. Buďme trochu tolerantnější, při takové spoustě pacientů a ošetření. Pro mě je i plně obsazená čekárna známkou toho, že jsem u dobrého lékaře. S paní doktorkou jsem plně spokojena. Připojuji pochvalu i zubní hygieně. O mé zuby je postaráno!

S prací paní zubařky jsem spokojena, horší je to s čekací lhůtou. I když je pacient objednaný vždy musí čekat a někdy dost dlouho.

Velmi dobrá lékařka-jen mi vadí,když jsem půl roku dopředu objednaná na určitou hodinu,
že musím i 2 hodiny čekat, zvlášť když mám sebou děti.

Velka spokojenost s novou sluzbou zubni hygieny. Mohu vsem doporucit, melo funguvat jiz drive

je to velmi dobá stomatoložka

Kdysi jsem byla spokojena s paní doktorkou ale už tam nechodím,je tam dlouhá čekací doba,když máte dva kazy tak vám spraví jen jeden a na ten druhý vás obědná za 3 měsíce,pak z malého kazu je velký.Několikrát mě nepoznala hluboký kaz apak jsem trpěla jako pes.Posledních několik let to začala hodně flákat!

Dobrý standard, používá i bílé plomby, injekce proti bolesti nejsou problém, používá hodně vody, takže je vrtání méně nepříjemné.
Ideální spojení s hygieničkou, která využívá ordinaci ve večerních hodinách a umí se postarat o zanedbanou barvu chrupu, vysvětlit použití mezizubních kartáčku atp., což mi u paní zubařky dříve chybělo.

Asi jako každý zubař v ČR nestíhá, ale to není její vina.