Jarmila Horáková, zubař

MUDr. Jarmila Horáková

zubař

č.d. 120, Velehrad
Zubní lékařka

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Jednička! jak v oboru tak přístupem. Spousta lidí chodí k zubaři velmi neradi, když pak otevřou dveře a tam stojí sympatická, milá a vždy usměvavá doktorka a sestřička hned tuto návštěvu berete jinak. Já sám mám obavy vždy (což je můj problém) ale strach (jako u předchozích "odborníků") rozhodně ne. Navíc se snaží opravdu pomoc a zuby léčit ne okamžitě trhat.... Dojížděl bych i MONOHEM větší vzdálenost než těch 30km které dojíždím teď. Je mi trochu líto těch kteří mají jiného zubaře :-) (nadsázka) Dušan

Velmi ochotný, příjemný, vstřícný, ohleduplný, spolehlivý a bezproblémový lékař. Svoji práci plní svědomitě. Stejný názor mám i na asistující sestru. Za dobu, kdy tuto ordinaci navštěvuji, jsem se nesetkala s žádnou negací. Ordinace působí též příjemně. Vzhledem k tomu, že sídlí na Velehradě, kde je spousta mentálně postižených lidí, má navíc těžkou práci s těmito lidmi.

Užasny prístup paní doktorky i sestřičky:-)

Je dobra!

Dojíždím k paní zubařce z Kroměříže již několik let. Už jezdí i manželka a syn. Od doby co jsem začal navštěvovat její ordinaci tak nemám strach ze zubařů. Děkuji paní zubařko.

Doporučuji. Je to velmi dobrá zubařka.Dojíždím skoro 100 km a určitě bych neměnila. Jevelmi pečlivá a citlivá.

Paní doktorku navštěvuji již několik let. Taky to nemám co nejblíž tu vzdálenost k ní, ale vyplatí se. Je výborná a neměnila bych.

Velmi dobrá zubařka,nemůžu si stěžovat,dříve jsem chodila k jiné se strachem,ale paní doktorka je velmi příjemněá a strachu vás odnaučí:-D doporučuji:-D

Můžu všem velmi doporučit. Citlivé ošetření, konzultace řešení i prováděných zákroků, vždy mi bylo provedeno místní znecitlivění při vrtání. Při každé druhé preventivní kontrole mi prováději rentgen na odhalení skrytých kazů. Po změně bydliště dojíždím 100 km a určitě dál budu.

je super