Paní doktorka je velmi profesionální a vždy mi pomohla, s jejíma službama jsem velmi spokojený. A co se týče sestřičky, tak každý máme někdy svůj den. Na mne je vždy velmi příjemná a hezky se usmívá.

č.d. 370, Ostrov u Macochy
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

O

Pani Dr. Bezdekova je velmi vlidna a ochotna. Matce pokazde 100% pomohla a jeji diagnoza se potvrdila. Bolestivy pasovy opar. A slinivkovy zachvat. Pani Dr. mela hned toto podezreni a odebrala matce krev, injekci proti bolestem a dale nas poslala do Blanska do nemocnice .na dalsi vysetreni. Laborator, rentgen, ultrazvuk, chirurgie., Diagnoza se potvrdila. Maminka drzi dietu a je ji uz lepe. Pani Dr. mohu vrele doporucit a take jeji asistentka je vlidna a prijemna.S pozdravem Olga Gussgerova

1. Dr. má velmi nepříjemnou zdravotní sestru. 2. Dr. na VŠE předepisuje antibiotika + neschopenku na požádání!!!

Výborná lékařka, osobní přístup, ochotná a milá, přístupná alternanitivním metodám, takto si představuji rodinného lékaře.

Opravdu všestranně odborná lékařka. Je přístupná i alternativní medicíně,léčí i homeopatiií. Výborný a lidský přístup k pacientům,vysvětlí vše potřebné nám laikům,pacintům. Doporučuji

zodpovědný a pečlivý přístup

Doporučuji vřele všem

Milá a ochotná paní doktorka.

Takových lékařů je v republice opravdu málo.Odbornost a přístup k pacientovi.

O

zodpovědný a pečlivý přístup

Doporučuji vřele všem

Milá a ochotná paní doktorka.

Takových lékařů je v republice opravdu málo.Odbornost a přístup k pacientovi.