MUDr. Jana Zámečníková

Praktický lékař Více

Snědovice 1 adresa

15 názor

Adresa

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Obecní úřad, Snědovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Velice ochotná a pečlivá doktorka, doktor-ka který Vás vyšetří za 1 minutu nemůže být dobrý-á. Pečlivost je pro mě přednější než čas jezdíme za ní s celou rodinou 140km což je přes dvě hodiny v autě tak se nezblázním čekat hodinu v čekárně. Bohužel když jsem čekal v čekárně tak jsem byl zděšen chováním (konkrétně v Hoštce) chováním pacientů hlavně důchodců kteří mají času dost a jsou sprostý jak dlaždiči.A přesto i na tokový pacienti je doktorka milá a vždy usměvavá, nechápu kde tolik energie bere.
Přeji hodně takových doktorů a doktorek do našeho zdravotnictví.
Přeji hezký den.

Jsem u paní doktorky bezmála 20 let a i když jsem musela párkrát k jinému lékaři,např. k podnikovému,nebo na vstupní prohlídku,vždy jsem se ráda vrátila k p. Zámečníkové.Měnit v žádném případě nebudu,i když jsem už z jiného kraje stojí mi za to,přijet za ní do ordinace.Hlídá si očkování i preventivní prohlídky a je vždy vstřícná a laskavá.Nejde opomenout ani její vzdělání v homeopatii.

Lepšího lékaře neznám. Nikdy bych neměnila! Za těch pár let, co jsem její pacientkou, si získala mou absolutní důvěru.


Paní doktorka má velmi pěkný přístup k pacientům.Musela jsem využít její ordinace, kdyz jsem byla vloni na operaci páteře v Ústí n. Labem.Její klidný, pohodový a hlavně lidský přístup je úžasný. Děkuji ještě jednou a přeji sobě i ostatním pacientům více takových skvělých lékařů. pacientka z Moravy


Paní doktorka je V každé situaci velm příjemná,ochotá a svědomitá.


V
Ověřený profil

Paní doktorka Zámečníková opravdu nedodržuje pracovní dobu, jak napsal jakýsi "hodnotitel" Tomáš, ovšem v tom smyslu, že není výjimkou, že ji naleznete v ordinaci i dvě hodiny přes ordinační dobu. Žádného pacienta nevyšetří povrchně, JE JEDEN Z NEJSVĚDOMITĚJŠÍCH DOKTORŮ, JAKÉHO JSEM POZNAL. Řekl bych, že její jedinou chybou je, že sama sobě nakládá víc, než je jedinec schopen trvale a dlouhodobě unést. Můžeme být jen rádi, že ji máme a přát si, aby vydržela...


R

Musím říci, že jsem se ještě nikdy, ale opravdu nikdy nesetkala s tak odpovědným přístupem k pacientovi. Nejen, že se mi paní doktorka věnovala po odborné stránce, ale především vyšetření proběhlo v klidu a s úsměvem a já jsem odcházela s pocitem, že je o mě dobře postaráno a že se k ní mohu, pokud budu něco potřebovat bez obav vracet. V dnešní hektické době, je odbornost,porozumění a vstřícné chování lékaře cenná deviza.


P

Vřele doporučuji a s nejlepším svědomím,protože tak svědomitou a ochotnou lékařku hned tak nenajdete. Myslím,že jsem měl tu čest navštívit dost doktorů,takže můžu porovnávat,ale takovou doktorku budete těžko hledat. Je prostě nejlepší.


D

IP: GE.KDK.KD.FFGAutor: ~Tomáš [dodano 2008-11-07 19:34:57]
Hodnocení:NedoporučujiŠpatný praktický lékař
Komentář:Paní doktorka nedodržuje pracovní dobu a nemá přehled za co se vybírá... Chce peníze i za recept

Reaguji na prispevek tady Tomase... pekna blbost... vybira se pouze 30,- a za recept se u Dr.Zámečníkové nikdy neplatilo!

A co se tyka pracovni doby,tak to bude zpusobeno asi tim,ze ma Dr. 3 ordinace a navic objizdi jeste lidi,co se nemohou dostat do ordinace samotni... a kdyz uz jsme u toho,ze prichazi do ordinace pozdeji a ze se na ni musi cekat,pripiste sem priste i to,ze neodchazi z prace v cas,jak by mela,ale zustava dyl... a navic,je to jedined lekar,kteremu neni za problem,kdyz je treba prijet i k Vam domu,kdyz ji potrebujete a zavolate ji...a to mi verte,lekaru znam hodne,pracuji v nemocnici... To jen pro ty,kteri si neustale na neco stezuji...
A navic,mate - li s Dr.Zamecnikovou problem (a to bych se divila) mate moznost prejit k jinemu lekari... a pochybuji,ze bude tak precizni jako je Dr.Zámečníková


M

Nejlepší lékař, kterého znám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu