Ostrovského,
WillowDent Ostrovského 253/3, Praha 5 (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Fluoridace

Instruktáž domácí dentální hygieny

Kyretáž +5 Více

Léčba onemocnění dásní

Odstranění pigmentací

Odstranění zubního kamene

Už devátým rokem se věnuji dentální hygieně, zejména prevenci a léčbě parodontitidy (lidově parodontozy). Mým cílem je kvalitní, citlivé ošetření, inf...

• zápach z úst

Odstranění zubního kamene

Pískování zubů

Výběr vhodných pomůcek

Umístění: jiné místo

Ocenuji profesionalni pristup. Slecna je sympatanda, velmi pecliva, zameruje se na detaily a poradi i s dalsi peci o zuby. Popripade Vam doporuci navstivit zubniho lekare.. 100% doporucuji!!

Umístění: jiné místo Péče o chrup.

Precizní, jemná a bezbolestná péče. Hygienistka je příjemná, hlídá váš chrup, ale i způsob, jakým o nej pečujete. Kontroluje a radí, jaké kartáčky jsou vhodné.

Umístění: jiné místo

Samotné ošetření je přímo úměrné tomu, jak člověk o svůj chrup pečuje. V začátcích jsem u slečny Vrbové "trpěl" i celou hodinu. Díky jejímu citu a profi přístupu, včetně instrukcí o správném čištění, doporučení k používání mezizubních kartáčků apod., jsem nyní ošetřen již za půl hodiny. Zcela mi díky ní vymizelo nepříjemné krvácení dásní a musím poděkovat i za odhalení byť sebemenšího kazu. Objednávání vstřícné, rychlé, ošetření citlivé a milé chování jako třešnička na dortu. Jsem opravdu velice spokojen a můj chrup též!

Umístění: jiné místo

Slečna Vrbová je zkrátka profesionál. Chodím k ní na dentální hygienu od jejích profesních začátků a musím pouze chválit. Je kromě odborníka v praxi také milá a trpělivá ke svým nepříliš vzorným klientům..;) Vše potřebné vysvětlí, navíc se ve svém oboru stále vzdělává a sleduje trendy. Odbornost, přístup, kvalita - vše na jedničku! ;)

Umístění: jiné místo Pravidelná zubní hygiena

Měl jsem možnost srovnat služby i s konkurencí a musím prohlásit, že se jedná o naprosto precizní, velmi jemné ošetření. Mohu vřele doporučit ☺️

Umístění: jiné místo Zubní hygiena

Na zubní hygieně jsem zde byl vůbec poprvé, takže jsem nevěděl, co přesně čekat. Veškeré obavy spojené s klasickými zubaři se ukázaly být liché. Skvělý přístup, polopatistické vysvětlování toho co, jak, ale hlavně taky proč. Byl mi odstraněn zubní kámen, slečna hygienistka mi ukázala, jak si čistit správně zuby a mezizubní prostory, kromě toho ihned odhalila, že si v noci ničím sklovinu skřípáním zubů, čehož bych si normálně nevšiml. Neodpustím si nezmínit půvab slečny hygienstky, být jiný ročník a mít o nějakou tu šedinu méně, myslím, že touha po zdravých zubech by nebyla čistě jedinou motivací mých dalších návštěv.

Umístění: jiné místo

Ke slečně Janě chodíme s manželem na dentální hygienu už více jak 4 roky a jsme maximálně spokojení. Slečna Jana je milá, pečlivá a díky její profesionální péči zachránila manželovi zuby před parodontózou.

Umístění: jiné místo

Velmi dobrá hygienistka. K práci přistupuje profesionálně a pečlivě.Při dentální hygieně mi odhalila zubní kazy,které má zubní lékařka přehlédla.
Kateřina Dolejší

Velmi pečlivá, důkladná, dává doporučení k čištění a obecně péči o zuby. Postupuje citlivě, bezbolestně. Všimla si i drobného kazu který měsíc předtím přehlédl můj zubař. Příjemná, milá, za mě spokojenost.

• zápach z úst
  • zubní kámen