Jana Valentová, zubař

Zubař

č.d. 221, Dolní Žandov
Zubní ordinace

Umístění: Zubní ordinace

Jednoznačně nejhorší zubní lékař, k jakému jsem za celý život chodila. Paní zubařka je nespolehlivá, o její pracovní neschopnosti jsem se dozvěděla až poté, co jsem čekala v čekárně v domluvený čas s tím, že nemají mé telefonní číslo (přitom jsem se pravidelně objednávala po telefonu). Velmi často jí byly z dlaní cítit cigarety. Úlohu sestry v této ordinaci také nechápu, jelikož objednávání pacientů, zvedání telefonu a podávání nástrojů si obstarává lékařka sama a sestra jen stojí a povídá. Třešničkou bylo, když jsem po dlouhodobé nespokojenosti přešla k jiné zubařce, která zjistila, že zub, který mi paní Valentová několik let léčila, je velmi silně nalomený a nedá se s ním již nic dělat. To, zda ho nalomila sama původní zubařka nebo jen nebyla schopná zjistit, že je zub nalomený, nejsem schopna zhodnotit. V současné době se díky neodbornému přístupu paní doktorky musím za nemalé peníze léčit na ortodoncii.
Věřím, že můj případ bude varováním pro ostatní stávající i potenciální pacienty.

Paní zubařka neochotna a spolu se sestrou by si měli uvědomit, že mají povolání ze kterého má plno lidi strach.. Asi jako ja.. a ještě větší strach jsem si vytvořila právě při prohlídkách u paní zubařky
Zadna nabídka umrtvovacich prostředků, neochota sama
Prostě jinak hodnotit ani nemůžu

Paní zubařka je úžasná, vždy usměvavá, má smysl pro humor. Vůbec první zubařka, která pomůže, poradí, je ochotná, má skvělý přistup i k dětičkám. :-) Chodíme tam celá naše rodinka a nemůžeme si stěžovat. :-) První stomatolog, ke kterému jdeme vždy s úsměvem a bezestrachu :-) s Pozdravme M.M. a A :-)

jsem spokojenej nej zubarka.

Nejlepší

Vždy v pohodě

není nikdo lepší něž paní doktorka...:)

Velmi ochotná a obětavá lékařka,profesionálka ve svém oboru prostě skvělá

Skvělá paní doktorka.První stomatolog z kterého nemám strach a jdu k němu i ráda :-)
Veselá a vtipná.Pomohla mi když mě bolel zoubek a to je hlavní.Mohu všem doporučit.Lenka

Ke každému vstřícná,obětavá.Odborník ve své profesi.Na pacienty přenáší něco ze svého klidu a zbavuje je strachu z dobře provedeného zákroku.