MUDr. Jana Šnajdrová

Velké Poříčí 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Náchodská 548, Velké Poříčí

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa bolest

Bohužel musím souhlasi s negativnímiy názory, (tedy zeptáte se na úhradu VZP a je zle, byť by to mělo být to první co nabídne, nelogické argumenty, jednání za hranou profesionality a urážení). Zlatým hřebem je že udělá zákrok a aniž by předem informovala řekne si o 1 500Kč. Je to smutné ale řešitelné.

Jsem příjemně překvapená. Skvělý přístup, hodná, milá, ochotná, zkušená, ohleduplná. Vše vysvětlí, řekne jaké jsou možnosti, mluví narovinu. Je možné, že někteří pacienti můžou mít pocit, že hodně zaplatí, ale určitě netahá z lidí peníze zbytečně. Když ví, že zub je v háji, nenavrhuje zbytečně drahé a zdlouhavé léčení. Léta praxe jsou opravdu vidět. V mém případě obdivuji tu trpělivost, kterou má. Můžu jen poděkovat za skvěle odvedenou práci :-)

Já jsem s paní zubařkou velmi spokojená. Ano,člověk si připlatí. Ale za ten přístup a ošetření to stojí. Pokud se rozhodnu přes pojišťovnu, nesetkám se s arogantním přístupem. Vždy dostanu na výběr.

Nechci pomlouvat, ale špatné. Za lepší amalgámovou nezaplatíte 400 Kč, jak je zvykem, ale bezmála 1000 Kč. Škoda, že je jinde plno. Musíme brát to, co je.

Za co jinde neplatíte, zde zaplatíte desetkrát...Pokud sezmíníte o platbě na pojišťovnu, uvidíte arogantní, nafoukanou a sebestřednou zubařku. Hlavně, že máme před domem každé dva měsíce auto za milion,....allá Nissan Patrol, že?
Takže pokud nemáte v kapse aspoň 15tisíc Kč, pak do této ordinace nelezte. Každému jinému dá zubařka patřičně najevo, že je sociál,..... Navrhuje zbytečně drahé metody a platíte u ní vše, co jinde ( tomu kdo si řekne ) hradí pojišťovna,....

Nechápu absurdní poplatky ani doporučené způsoby léčby (velmi drahé). Známé doporučila kompletní revizi chrupu za 30 000, tak přestoupila k jinému zubaři, kde platí pouze jednou za rok 30 Kč, neplatí ani za plomby, ani za tu revizi, kromě toho narozdíl od této zubařky zuby léčí, nikoliv trhá a nechává si za to platit velké sumy.

Všem vřele doporučuji, mám s ní i jejím synem ty nejlepší zkušenosti!

Je Nejlepší byla jsem k ní doporučena protože jsem měla špatné zkušenosti se zubaři a vůbec toho nelituji sice si člověk musí vzít více peněz ale za kvalitu se platí a to samé platí o jejim synovy jaká máma takový syn supr vřele doporučuji

Avšak je nutné míti větší finanční prostředky u sebe na platbu za ošetření.

Je to velmi dobrá doktorka se skvělým přístupem, vše dokáže výborně vysvětlit a názorně ukázat. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Její ordinace je moderní a příjemné