Jana Sladká, psychoterapeut Plzeň

přijímá nové pacienty

Psychoterapeut Více

47 návštěv profilu během 30 dní

Mgr. Jana Sladká

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Poradenství (50 min) • 1 000 Kč

Psychologické konzultace • 2 000 Kč

Večerní konzultace • 2 500 Kč

Nabízím individuální, párové a rodinné poradenství. Dále hloubkovou psychoterapii a dlouhodobé vedení ve formě koučinku. Více na www.zivot-je-hra.cz

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

2 000 Kč

2 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Mgr. Jana Sladká psychologické konzultace

Pani Jana je samo o sobe uzasny clovek, navic umi pomoci a prinest skvelou naladu. Dcera mela uplnou duveru od pocatku, prisla se skvelou naladou, s radosti se za obratime

Umístění: Mgr. Jana Sladká psychologické konzultace

Profesionální přístup, vstřícné jednání, vždy se snažila vyjít s termínem vstříc. Nevěřil jsem, že někdo muže člověku takto pomoci. Od vyřešení akutního problému, chodím pravidelně, abych na sobě mohl pracovat.

Mgr. Jana Sladká

Děkuji za názor a těším se na příště. JS

Umístění: Mgr. Jana Sladká psychologické konzultace

Trvalo mi dlouho než jsem se rozhodla navštívit psychoterapii. Pořád jsem si říkala, že všechno zvládnu sama. A jen lituji, že jsem to neudělala dřív. Díky paní Sladké jsem si hodně věcí uvědomila a vyřešila. Pohodový a přátelský přístup moc oceňuji.

Děkuji :)

Umístění: Mgr. Jana Sladká Jiný

Potřebovala jsem pomoci si utřídit názory, pocity, pohledy, priority a to pohledem někoho zkušeného, milého, empatického, profesionálního. A to se stalo. Stalo se víc, člověk se změní, zklidní, uvědomí si si věci, které by ho jinak nenapadly a to i pohledem do minulosti, potlačovaných bolestí. To člověk někdy nedokáže sám a tak jsem za tu pomoc vděčná.

Jsem moc ráda, že jste spokojená. Dojala jste mě k slze :') JS

Umístění: Mgr. Jana Sladká Jiný

Děkuji paní Sladké za pomoc, empatii, pochopení, odbornou radu, nadhled a mohu její služby jedině doporučit.

Mgr. Jana Sladká

Jsem ráda, že jste spokojená, milá L.T. :) Vaše J.S.

Umístění: Mgr. Jana Sladká Jiný

Návštěva paní psychoterapeutky byla velice příjemná i když jsem v sobě řešila nepříjemnosti.
. Zkusila jsem více terapeutů a paní Sladká mi nejvíce vyhovovala. Ráda jsem se vždy vrátila. Líbil se mi velice přístup k danému problému a snaha dostat se na jeho začátek a tím pádem spoustu vnitřním myšlenek utřídit, případě vyřešit. Děkuji

Mgr. Jana Sladká

Jsem moc ráda, že jsem pomohla. JS