MUDr. Jana Machalová

Kozlovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 490, Kozlovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Výborná pani doktorka, vždy se velice pečlivě věnuje a nic nepodcení, pečlivě vyšetří a pokud je potřeba pošle na odborné vyšetření

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nemám co vytknout. Pečlivá, ochotná, příjemná. Nic nepidceni. Sestřička je také znalá rychlá dělá bezbolestné odběry a umí se orientovat.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorku nedoporučuji, je to jeden z nejnepříjemnějších lékařů, se kterými jsem se kdy setkala. Je neochotná, člověk má navíc pocit, že se ho štítí, popravdě mě ani nikdy nepřesvědčila o svých schopnostech a rozhodně si nezískala moji důvěru. Její sestra je kapitola sama o sobě.. Možná je opravdu těžké být praktikem ve svém bydlišti, ale nikdo ji k tomu přece nenutil..

Velmi příjemná a pečlivá lékařka.Spokojenost a doporučení dalším pacientům

Vynikajici,vse peclive zkontroluje,kež by byli vsichni mudr.takovi...Krasne prostredi

Paní doktorka Máchalová je velmi příjemná,velmi pečlivá s perfektně vybavenou ordinací.Sestřičku jsem nikdy nezažila nějak nepříjemnou,vždy byla ochotá a příjemná.Já mohu jenom doporučit.

Nepoznala težký slyšitelný zápal plic, označila me za hypochondra, málem jsem umřel protože je ze stejné vesnice nepodal jsem trestní oznámení, okamžitě jsem změnil lékaře, jako člověk není špatná nebo zlá avšak jako doktor je nezodpovědná.
Rutinní přístup už několik pacientů stál život. Ale v podstatě se nic nejedná, lidi umírat musí, že....

Jsem velmi spokojená s péčí, přístupem, vybavením ordinace

příjemná a hlavně spolehlivá paní doktorka, která žádný příznak nebere na lehkou váhu. Vzdy ochotná poradit a pomoci

Paní doktorka je moc hodná a ve všem vstřícná, vysvětlí, poradí, doporučí. Sestřička byla někdy nepříjemná, ale musím konstatovat, že co se vybírají 30 korunové poplatky se její chování o 100% změnilo k lepšímu. Oběma děkuji za péči.