Jana Kostřicová, alergolog Opava

MUDr. Jana Kostřicová

Alergolog, Pediatr Více

13 názorů

Uložit


Adresa

Sušilova 1, Opava
Odborný lékař dětská alergologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

Ř
Umístění: Odborný lékař dětská alergologie Jiný

Top! Úžasná doktorka opravdu na svém místě! Prof.pristup i k dětem! Řeší vše do detailů, někteří rodiče můžou být nesví z toho že než určí anamnézu tak vyzpovídá hodně..zda jsou kuřáci,jak často je dítě nemocné, porod, kojení jak dlouho..sourozenci, alergie v rodinách samozřejmě..hodina strávená u doktorky stála za to a nikdy jsem neviděla lepší přístup. Bravo! Přecházím k ní, pokud to půjde.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi dobrá, hodná, profesionální, chodím k ní víc než 10 let a nemohu si stěžovat.


M

Je velice výborná alergoložka, ochotná,příjemná k pacientům


Paní doktorka je opravdu hodně hr, jak už tu někdo psal, ale myslím, že i přesto je hodně poctivá a dělá svou práci podle svého nejlepšího vědomí. Je hodně důsledná. Sestřička je ta nejlepší s jakou jsem se setkala, je milá a když bere krev tak to bolí míň než píchání těch alergenů od paní doktorky :) Jinak mě taky vzala po přistěhování, ač nejsem dítě :)


Nejsem dítě, ale přijala mne. Paní doktorka i sestřička jsou milé.Mám sice pár vykřičníku,že nechodím poctivě,ale mám ji ráda.
Má skutečně mnoho práce a poctivě bere objednávky,že se na svůj čas vejdete a nemusíte čekat. Musím se zastat ,nezastaví se do oběda,jak má mnoho práce.


Ověřeny pacient

k paní doktorce chodím už 10 let a je to jedna z mála doktorek, ke které chodím i rád....jak sama paní doktorka, tak sestřička jsou milé, vstřícné, vždy si skvěle pokecám a hlavně mi vždy pomohly....i když jsem dostal na jaře alergický záchvat, okamžitě mi pomohly - stačilo zvednout telefon a jednak jsem dostal okamžitě radu, co dělat a okamžitě mě přijala v ordinaci....nemůžu nic, než doporučit!!!


paní doktorka je specialista :-)


Paní doktorka je na můj vkus moc hrrr, mám pocit, že někdy ani nestačím říci své obtíže.. a už odcházím.Spíše mám pocit, že až obtěžuji,že jí tlačí čas a to se týká i telefonátů, když potřebuji poradit ohledně terapie léků..
A to opravdu volám jen v nejnutnějším případě, což bývá 1x za rok a na kontroly taky chodím 1x ročně..Takže nejsem "pacient prudič"!!!
Měla by asi více naslouchat pacientům, aby měli pocit, že se jim dostatečně věnuje..Nehodnotím..Výborná lékařka a příjemný člověk. Sestřička taky. Fajn atmosféra, doporučuji :o))


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti