Jana Kostřicová, alergolog Opava

MUDr. Jana Kostřicová

Alergolog, Pediatr

Sušilova 1, Opava
Odborný lékař dětská alergologie

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Paní doktorka je velmi dobrá, hodná, profesionální, chodím k ní víc než 10 let a nemohu si stěžovat.

Je velice výborná alergoložka, ochotná,příjemná k pacientům

Paní doktorka je opravdu hodně hr, jak už tu někdo psal, ale myslím, že i přesto je hodně poctivá a dělá svou práci podle svého nejlepšího vědomí. Je hodně důsledná. Sestřička je ta nejlepší s jakou jsem se setkala, je milá a když bere krev tak to bolí míň než píchání těch alergenů od paní doktorky :) Jinak mě taky vzala po přistěhování, ač nejsem dítě :)

Nejsem dítě, ale přijala mne. Paní doktorka i sestřička jsou milé.Mám sice pár vykřičníku,že nechodím poctivě,ale mám ji ráda.
Má skutečně mnoho práce a poctivě bere objednávky,že se na svůj čas vejdete a nemusíte čekat. Musím se zastat ,nezastaví se do oběda,jak má mnoho práce.

k paní doktorce chodím už 10 let a je to jedna z mála doktorek, ke které chodím i rád....jak sama paní doktorka, tak sestřička jsou milé, vstřícné, vždy si skvěle pokecám a hlavně mi vždy pomohly....i když jsem dostal na jaře alergický záchvat, okamžitě mi pomohly - stačilo zvednout telefon a jednak jsem dostal okamžitě radu, co dělat a okamžitě mě přijala v ordinaci....nemůžu nic, než doporučit!!!

paní doktorka je specialista :-)

Paní doktorka je na můj vkus moc hrrr, mám pocit, že někdy ani nestačím říci své obtíže.. a už odcházím.Spíše mám pocit, že až obtěžuji,že jí tlačí čas a to se týká i telefonátů, když potřebuji poradit ohledně terapie léků..
A to opravdu volám jen v nejnutnějším případě, což bývá 1x za rok a na kontroly taky chodím 1x ročně..Takže nejsem "pacient prudič"!!!
Měla by asi více naslouchat pacientům, aby měli pocit, že se jim dostatečně věnuje..Nehodnotím..

Výborná lékařka a příjemný člověk. Sestřička taky. Fajn atmosféra, doporučuji :o))

Velmi doporučuji, velice příjemná, milá a ochotná paní doktorka. Vždy chodím z ordinace s potěšením.