Odborný oční lékař
Tovární vrch 78, Doksy

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný oční lékař kontrola zraku

Paní doktorka je pečlivá, má hodně pacientů, tudíž tam vyšetření trvá déle, jsou dlouhé čekací doby v čekárně, i když jste objednáni na určitý čas. Problém je, že sestra nezvedá telefon a tudíž se tam nelze dovolat. Ohl. doktorky mohu doporučit.

Lékařka VÝBORNÁ. Byl jsem ošetřován akutně.
Avšak hodnocení kazí její SESTRA, která byla nepříjemná, zamračená a nakonec při výběru regulačního poplatku (30,-), si vybírala bankovky, které přijímá a které ne a několikrát se skláněla a nahlížela mi do peněženky jestli jí nelžu.... jak vandrák. Platil jsem 20korunou a dvěma 5korunami -> takové bankovky prý nepřijímá! Musel jsem této bezcharakterní sestře zaplatit 500stovkou... na kterou mi vrátila hrst drobných....

Skvělá lékařka!

Kdyby bylo takových více asi by naše zdravotnictví bylo nejlepší na světě.

Oční lékařka asi dobrá, ale sestra "na nic". Arogantní ženská, která se s Vámi nechce bavit. Při snaze se objednat na prohlídku mě odbyla s tím, že mám jít jinam a položila telefon, aniž bych domluvil. Takto si zdravotní služby nepředstavuji.

Jsem s p.Kabáčovou velmi spokojená.Už k ní chodím léta :-)

Moc milá paní doktorka, řezala mi ječné zrno a ani to nebolelo a krásně se to zahojilo.Akorát setrička je poněkud náladová - mluvila na mě jak na "spratka" a tykala mi,ačkoliv se neznáme a ani když jsem podotkla, že jsem vdaná.Nakonec udělala chybu na neschopence a div na mě neřvala, že je to moje vina - až jí doktorka řekla,že se má pořádně podívat co píše:o)Děkuji paní doktorko.

Odbornice ve své profesi, příjemná a velice ochotná lékařka s pečlivou péčí o pacienta. Jsem jejím pacientem již od roku 1993 a vždy jsem byl vyšetřen s maximální péčí. Díky jí
ale i dalším operativním zákrokům, ke kterým jsem byl odeslán dne vidím bez větších problémů.
Kéž by bylo možné se s tak solidní lékařkou potkávat i v jiných lékařských oborech.

Výborná praktička. Příkladný a lidský přístup k pacientům.