MUDr. Jana Jančarová

Zubař Více

Polešovice 1 adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 67, Polešovice

Za paní zubařkou dojíždím až z Brna. Má skvělý profesionální a zejména lidský přístup. Takových lidí a zejména zubařů je jako šafránu. Neměnil bych ani za nic.

Paní doktorka je prostě skvělá a vyjde ve všem vstříc. Dobrá práce hlavně při trhání zubů. Od paní doktorky to vůbec nebolí a to jsem se vždycky trhání bála. Sestřička je také velmi příjemná. Jsem ráda že je mám :) Neměnila bych i přesto, že musím dojíždět.

Dobrá práce příjemné jednání

3 osmičky venku, na 4. čekám, bez problému, spokojenost

Jsem s ní velmi spokojena. Kdykoliv má člověk problém ihned ho vezme. Hodná paní doktorka!

velmi ochotná , vyjde maximálně vstříc a poradí. v případě problémů vás ošetří i o víkendu, což udělá málokdo.

Paní doktorka své práci rozumí, dokonce i trhání osmiček je u ni úplná opera. Žádná bolest, ani opuchlá tvář. Má velmi laskavý přístup ke každému svému pacientovi. Vřele doporučuji.

Velmi hodná,příjemná a chápavá paní doktorka.Doporučuji určitě.

Velmi příjemná, můžu jen doporučit. Měl jsem zub ve špatném stavu, původní doktor si nevěděl rady. Paní doktorka mi jej spravila a do teď bez problémů.

Naprosto spokojená :-)