MUDr. Jana Irsáková

Lichnov 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 71, Lichnov

Zdeňka Lednická

S paní doktorkou jsem nadmíru spokojena. Vždy mi plně vyjde vstříc, poradí a pomůže.
Při čtení názorů na paní doktorku mne ani nepřekvapuje, že žádný zautorů záporných
hodnocení neměl odvahu se podepsat.
Zdeňka Lednická, Vlčovice

Paní doktorka je doktor se srdcem na pravém místě,pomůže,poradí a vždy hledá řešení jak s nemocí zatočit.

Vůbec nedoporučuji - vždy mě odbyde s tím, že mi nic není..... a že bych se mohla zeptat na případné dotazy - taktéž nic, hned slyším: na shledanou (a to je vše, chce to mít hned z krku)

Paní doktorka je vynikající

Mám stejnou zkušenost jako autor přede mnou..
Navštívila jsem jí na pohotovosti se silnou bolestí ucha. Po dlouhé přednášce, jak ucho funguje mi řekla něco ve stylu: "Kdyby vás to bolelo.." tak jsem jí řekla, že mě to bolí a že jí to říkám potřetí. Moc se divila. Prý kdybych měla problémy ať si zajdu za svou lékařkou (děkuji za radu za 90 Kč). Nakonec se z toho vyklubal zánět středního ucha a antibiotika.
Nutno říci, že paní "doktorka" se ke mě celou dobu chovala jako k největšímu simulantovi, co ji po ránu ruší při siestě.

Paní doktorka je velmi sympatická paní. Nic nenechává náhodě. Má příjemné vystupování, všechno vysvětlí...

Paní doktorka je doktorkou se srdcem na pravém místě! Své zaměstnání bere jako poslaní,ne jako práci a tak to má být. Protože nemocní potřebuji léčit i duši a to paní doktorka Jana umí!!!!! Děkuji!

dodáno 3.11.2009 Velmi dobrá paní doktorka, s tak pěkným přístupem k pacientovi jsem se ještě nesetkal. S nadřazeností a povýšeným chováním se u ní nesetkáte, jsem rád, že jsem konečně objevil takovou lékařku.

S lepším doktorem jsem se ještě nesetkala,poradí s problémem ,je ochotná vždy pomoci a neexperimentuje.Takových schopných doktorů je moc málo.Přeji ji moc spokojených pacientů tak jako jsem já.Iveta Kučerová Mořkov

Takových lékařů u nás moc není. Paní doktorka opravdu ví co dělá a nezkouší na pacientech žádné experimenty.
Zuzana Pítrová