MUDr. Jana Illová

Zubař Více

Brněnec 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
č.d. 90, Brněnec

Velice děkuji paní doktorce za záchranu chrupu i za vzorné ošetření chrupu mého manžela. Jsme rádi, že v našem pokročilém věku můžeme kousat vlastními zuby.
Hana (65 let)

Č

Je mi 35 let a nikdy mi ještě stomatolog netrhal zub.Díky paní dr.Illové, která jako jediná mi ukázala a naučila správnou metodou čistit zuby.Měl jsem v minulosti zánět dásní a častý výskyt zubního kazu.Reklamy jako typu správná zubní pasta a pod. je na nic.Správná technika čištění zubů, jde o vynaložení usilí a času přibližně 20 minut.Podotýkám, jde o správný zakoupení zubní pasty, zubního kartáčku, mezizubních kartáčků a dentální nitě a samozřejmě správný způsob držení zubního kartáčku, ale to by měl vám vysvětlit váš zubní lékař.

Každý člověk je individuální a proto i já jsem si musela nejprve na tuto lékařku pomalu zvykat. Ne každému se asi líbí, když vám někdo říká co děláte špatně, ale ruku na srdce nemá ona vlastně pravdu? Nenadávejme a snažme se ji poslouchat a věřím, že i naše zuby při naší lepší péči budou podle toho vypadat.Já i moje děti s ní z profesionálního hlediska nemáme žádné problémy....

nevím co má co dočinění že paní doktorka je kuřák s kvalitou péče... každopádně jsem taky musel utéct k jinému stomatologovi.po dvouhodinovém zákroku-který spíše připomínal řeznický krámek než stomatologickou ordinaci.

Ten, kdo si myslí, že když chodí k této paní zubařce každého půl roku na kontrolu, má své zuby v pořádku,hluboce se mýlí. Po cca dvaceti letech v péči paní zubařky mám zuby zanedbané tak, jako kdybych vůbec nikam nechodila. Pod všemi plombami mám kazy tak hluboké, že by se všichni divili. Díky této péči si musím nechat všechny zuby převrtat a jen tak pro zajímavost - celá sranda mě přijde téměř na 20 000 Kč. A to, že jsem se cítila dosti trapně před mojí novou stomatoložkou, když jsem jí tvrdila, že chodím na kontrolu každého půl roku, to ani nemusím zdůrazňovat. A maličkost na konec - paní zubařka je asi dosti silný kuřák, což prozradil její dech.