MUDr. Jana Hrubá

Praktický lékař Více

Štěpánkovice 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
Lipová 2/243, Štěpánkovice

Je to smutný příklad toho, jak by se lékař k pacientům chovat neměl. Jasně, peníze jsou důžité, ovšem né rozhodně na úkor zdraví těch babiček a dědečků, kterým nesmylně předepisuje léky zajišťující pěkné provize od výrobců, po "prokafičkovaném" dopoledni s dealerem. Celkový přistup paní doktorky, včetně vybavení ordinace je velmi špatný a je tady prostor pro zamyšlení, pokud by byl z její strany ovšem zájem- což v dohledné době nevypadá..

S paní doktorkou jsem neměla nikdy žádný problém. Vždy mi poradila velmi dobře a nikdy se ke mě nechovala arogantně. Reaguji na páne Solishe......paní doktorka nemá žádného papínka na okresní lékařské komisi....bude to spíš asi shoda jmen. Jen doufám, že se tady tento názor objeví, protože už jsem tady psala jednou a neobjevilo se nic. Jsou tady hlavně ty špatné. Takže říkám, že paní doktorka má mou důvěru. Chová se ke každému tak jak si zaslouží. Je to taky jen člověk.

Velmi dobrá lékařka. Nikdy jsem s ní neměla problém. Vždy pomohla, když člověk potřeboval, ale pokud někdo neposlouchá, co mu radí, tak se pak nesmí divit, že je naštvaná. A lékař je taky člověk, takže má právo i na špatný den.

Plně se ztotožňuji s názorem Paní Grigarové.Frau Hrubá není lékařka,ale obyčejný arogantní předepisovač léků s diplomem,který nedodržuje pracovní dobu !Byl jsem poslední z rodiny,kdo od ní přešel k jinému lékaři a nelituju toho ! Nebýt jejího papínka v okresní lékařské komisi,tak už dávno ze Štěpánkovic letí jak špinavé prádlo. Snažili se už o to lidé z místního obecního zastupitelstva,ale neuspěli .Jediný výraz pro tuto tzv.lékařku je sprostý a ten tady nebudu ventilovat.Jinak se všichni mějte dobře a hlavně buďte zdrávi,ať nepotřebujete k životu některé v uvozovkách managery v bílých pláštích !!!

Nechápu jakým zpusobem získala diplom?! Bez obálky jste totiž v prdeli. Když jsem měla akutní ústřel, tak mi řekla, že to mám z toho, že necvičím (třeba aerobik) a nejím vitamíny. A moji babičku léčila na žaludek, pak žlučník a ta měla dva prodělané infarkty! Druhou léčila na artrózu, pak žloutenku a ta za krátko zemřela na rakovinu!!! Tak nevím, kde se stala chyba

Nemohu si stěžovat,vždy mi pomohla a co vím,tak i mnoha dalším.Ale bohužel Ti nejsou naštvaní tak nepíšou.

Přišel jsem se zápalem plic (+39 horečka) a bylo mi řečeno, ať jedu ke svému praktickému lékaři do Brna(!), neboť když mě ona sama pošle na odborné vyšetření (rtg), pojišťovna jí to neproplatí. Odešel jsem s nepořízenou a je zajímavé, že hned vedle v Kravařích mě vzali.