Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s. Jiný

Dobrý lékař léčí. Skvělí lékař dělá zázraky.
A paní doktorka je SKVĚLÁ LÉKAŘKA !
Nemá to se mnou jako s pacientem jednoduché ale vždy když mám problém s imunitou nebo s alergii nebo astmatem vždy je tu pro mě napíše mi léky a pomůže.
Za ty roky co mě léčí oproti ostatních lékařů kde jsem byl nehledá následky ale rovnou léčí důsledky tak aby mi věci co rád dělám nevadily a mohl jsem je dělat bez omezení dál a tomu říkám SKVĚLÁ Lékařka. Je jen škoda že takových lékařů je v Pardubicích velice málo.

Umístění: Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

Jako doktorka a alergoložka u mě selhala. Neprofesionální přístup, žádný velký zájem o pacienty, nesympatická.

Dceru už dlouho trápilo špatné dýchání. Zjistila ji astma (což se není čemu divit, máme to rodově). Paní Doktorka se mě tedy zeptala, co na to užívám. Dceři tedy po mém příspěvku léků předepsala to samé (Symbicort a Ventolin na záchvat).. Astma ji neustopovalo a výrazně se nezlepšilo.

Aby toho nebylo málo, chytla jednou záchvat zřejmě z alergie na kočičí chlupy.. Dostala ode mě prášek na uklidnění (Aerius).. Při další návštěvě doktorky nám však nebyly provedeny žádné testy, zda to mohla způsobit skutečně kočka, a dokonce nám i rovnou předepsala prášky, které jsem ji podala, se slovy - s astmatem jsou často spojeny i alergie..

S doktorkou Frankovou jsme velice spokojeni - sleduje nejnovější trendy, nezdráhá se dělat vyšetření, u stanovení léčby přemýšlí a nepostupuje pouze rutinně, jedná klidně a nestresuje, prostředí je příjemné a dobře vybavené pro čekání s dětmi.

Je vidět,že tomu opravdu rozumí a je i docela příjemná.

Je skvělá a slušně vychovaná narozdíl proti jiným kolegům.

K paní doktorce chodím už nějakých 10, 11 let a jsem naprosto spokojená. Ke mě je vždy milá, poradí, pomůže.

Stačí říct a ona vám napíše, co chcete. Navíc chování k sestrám je naprosto nevhodné. Neustále trápí pacienty s tim, že špatně foukají (ještě jsem se nesetkal s tim, že by někdo foukal správně).

Velmi kvalitni lekeřka pomuže vždy když je potřeba ato se musi ocenit

Paní doktorku navstevuji jiz od detstvi a jsem s ni velice spokojena, diky ni nepocituji temer zadne probleby s alergiemi ani s astmatem.na prvni pohled se muze zdat odmerena, ale me vzdy poradila a myslim si ze jo to spravny clovek a skvely odbornik.v zadnem pripade bych nemenila

Dobře vystupující profesionální alergoložka