MUDr. Jana Ferliková

Zubař Více

Šardice 1 adresa

Praktický zubní lékař
č.d. 601, Šardice

Paní doktorka je nad očekávání příjemná-kdo má zubní rád že...-ale zde je to naprosto v pohodě-příjemná atmosféra,sestřička je fajn,paní doktorka je šikovná a citlivá-jen bych malinko vytkla to věčné stěžování jak je všechno drahé a že i oni by měly zdražit(trochu méně té negativní konverazce mezi sebou a bude to na 1+),trochu mně to znervoznuje,ale jinak maximálně doporučuju,Eva H.

Jsem s péčí spokojen, paní doktorka a sestřička jsou naprosto pohodové.

Paní doktorka je opravdu nejlepší! Jinak Ti, co tu píšou špatné komentáře, jsou asi nasranáz důvodu toho, že se o zuby nestarají a paní doktorka jim musí vrtat,c o? :) Jenomže ona nám pomáhá..

šikulka, šikovna

Paní dokorka je ta nej,nejlepší pro moje zuby.Sestřička je taky fajn,nemají to lehký s některými oni ví.Pro mě jsou jedničky.NIKAM JINAM BYCH NEŠLA.AŤ si chodí kdo kam chce.Pro nás je super.Děkuji.

i když už jsu u jiného zubaře-vřele doporučuji

Paní doktorka je výborná a umí poradit co se zubama a jak o ně pečovat.

Paní doktorka je velmi pečlivá. Ač zubaře v lásce nemám, vím, že v její ordinaci jsem v dobré péči.

Jsem s péčí spokojen, paní doktorka a sestřička jsou naprosto pohodové.

C

Vřele doporučuji, péče paní doktorky je naprosto profesionální a pečlivá.