Revoluční 531, Frýdek-Místek
Odborný lékař alergologie a imunologie

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Paní doktorka je velice příjemná ,klidná a vstřícná osoba . Setřička taky skvělá poradí pomůže jak může,jsem strašně ráda ,že takoví lidé ještě jsou .Mohu jenom doporučit ,jsou fakt super.

Chodím zde asi rok a jsem nad míru spokojená. Zaprvé tak člověk může přijít bez objednání a čeká max 5-10 minutek, někdy ani to ne. Za druhé jsou sestřička i doktorka velice milé, příjemné a ochotné. K doktorce nemám z hlediska znalostí jedinou výtku, jde vidět, že svému oboru plně rozumí a když si s něčím neví rady (např. můj atopický ekzém, na který snad nic nepomáhá) tak se snaží udělat vše pro to, aby mi něco pomohlo.

Ochotná, klidná a přátelská, po stránce odbornosti nemám výtek. Setřička schopná a sympatická. Jen vybavení ordinace by mohlo být modernější, ale mám pocit, že i zde se to poslední dobou zlepšuje.

Velmi dobrá lékařka. Ochotná,empatická.

velice příjemná,taktní i sestra je dobrá,jsem spokojená :o)

Hodnotím jedním slovem PERFEKTNÍ.Paní doktorka i sestřička.Všem vycházejí vstříc a jsou obě velice příjemné

Pani doktorka je velmi prijemna, coz je asi pro kazdeho pacienta velmi dulezite. Vzdy si na kazdeho udela dotatek casu, ale zaroven se mi nestalo, ze bych musel nekdy v cekarne dlouho cekat. Navstevy u ni jsou opravdu prijemne. Vzdy mam pocit, ze se pacientovi snazi opravdu pomoci!

Paní doktorka je velice příjemná,skvělá jako odborník přes alergie,po dvou letech u ní v ordinaci,bych neměnila za jiného lékaře.Je skutečně lékařkou,jakých by mělo být rozhodně více,odborník s velkým srdcem.

Afektovaná, neupřimná.

K paní doktorce chodím poměrně často.
Vždy se na ní velie těším.Je to skvělá lékařka,člověka vyslechne, poradí,pomůže .
Nikdy bych jí neměnila ,je 100 %
Všem bych jí DOPORUČILA !!!!!!!!!!