Odborný lékař alergologie a imunologie
Revoluční 531, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

K paní doktorce jsem přešla od Mudr. Stuchlíkové. Paní doktorka Chládková přišla na to, že se v noci dusím kvůli problémům s žaludkem a to mi dráždí i krk a horní patro. Díky ní jsem konečně v pohodě a spím celou noc. Mudr. Stuchlíková se mi vysmívala, že už fakt neví, co mi napsat, jestli si to nevyvolávám sama.
Jsem šťastná, že jste mě přijala mezi své pacienty.

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Perfektní přístup a ochota (včetně sestřičky), vše mi bylo vysvětleno. Nečekal jsem. Určitě doporučuji.

Umístění: Odborný lékař alergologie a imunologie Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou vstřícné a snaží se pomoci pacientovi na 120%. Vše vysvětlí, odpoví na každou otázku. Jsem maximálně spokojená..

Paní doktorka je velice příjemná ,klidná a vstřícná osoba . Setřička taky skvělá poradí pomůže jak může,jsem strašně ráda ,že takoví lidé ještě jsou .Mohu jenom doporučit ,jsou fakt super.

Chodím zde asi rok a jsem nad míru spokojená. Zaprvé tak člověk může přijít bez objednání a čeká max 5-10 minutek, někdy ani to ne. Za druhé jsou sestřička i doktorka velice milé, příjemné a ochotné. K doktorce nemám z hlediska znalostí jedinou výtku, jde vidět, že svému oboru plně rozumí a když si s něčím neví rady (např. můj atopický ekzém, na který snad nic nepomáhá) tak se snaží udělat vše pro to, aby mi něco pomohlo.

Ochotná, klidná a přátelská, po stránce odbornosti nemám výtek. Setřička schopná a sympatická. Jen vybavení ordinace by mohlo být modernější, ale mám pocit, že i zde se to poslední dobou zlepšuje.

Velmi dobrá lékařka. Ochotná,empatická.

velice příjemná,taktní i sestra je dobrá,jsem spokojená :o)

Hodnotím jedním slovem PERFEKTNÍ.Paní doktorka i sestřička.Všem vycházejí vstříc a jsou obě velice příjemné

Pani doktorka je velmi prijemna, coz je asi pro kazdeho pacienta velmi dulezite. Vzdy si na kazdeho udela dotatek casu, ale zaroven se mi nestalo, ze bych musel nekdy v cekarne dlouho cekat. Navstevy u ni jsou opravdu prijemne. Vzdy mam pocit, ze se pacientovi snazi opravdu pomoci!