MUDr. Jana Benešová

Křtiny 1 adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 72, Křtiny

U

Jedním slovem KATASTROFA není schopna diagnostikovat onemocnění vše léčí paralenem a kapkami např. při mojí návštěve když jsem byl nemocný " asi jsem měl angínu" nemohl jsem skoro mluvit z onemocnění mě řekla že paralen a kapky prodávají v lékarně to bylo vše co mě řekla.Při žádosti vyplnění žádanky na imunologické vyšetření kde jsem byl již objednán a bylo třeba doporučení mého obvodního lékaře jsem dostal doslova nadáno že mě nikam nepošle že to nejde že si vymyslím vyšetření a ona mě tam jen tak pošle, během dvou měsíců jsem byl pětkrát nemocný a to je podle ní normální a že všichni jsou tak nemocní a to zde nebudu hovořit jak jsem dostal nadáno když jsem žádal o výpis kvůli přeregistrování. Jestli tenhle člověk je lékař tak tam může sedět každý .Myslím že středisko Křtiny by si zasloužilo mnohem lepšího obvodního lékaře.Bylo by dobré mít dobrého doktora v blízkosti svého bydliště a nemuset za nimi dojíždět např do Brna jedovnic nebo Blanska Doufám že tomuhle už někdo uděla brzo přítrž!!!

Katastrofa po odborné stránce - pouze předepisuje léky! Ani při pravidelných návštěvách, kdy několik let pouze předepisovala léky (mj. na srdce), neidentifikovala u mého otce terminální stadium chronického srdeční selhání. Kvůli zhoršující se dušnosti poslala otce k plicnímu lékaři, který jej následně odkázal na kardiologii. Na kardiologii diagnostikovali mj. závažné vady srdečních chlopní a poškození srdce ve stadiu, které již není možné operativně řešit (což by při včasném rozpoznání možné bylo). Můj otec do dvou měsíců od návštěvy kardiologa zemřel. Poslední týdny života trávil otec v domácí péči, kdy paní doktorka opakovaně nepřišla na dohodnutou návštěvu a pokud přišla, tak jej ani nevyšetřila.

Z téhle paní doktorky cítím strašný nezájem o pacienta a o práci celkově. Na druhou stranu se mnou vždy jednala slušně (asi že se tam ukážu 1 za rok).

Nazívat paní doktorku Benešovou doktorkou je dost přehnané. Léčila mou tetu PŮL ROKU!!! na chřipku až zkolabovala a skončila na JIPce, kde zjistili, že má boreliózu. Za celou dobu jí nevzala krev, žádná další vyšetření, nic. Dokonce když její "léčba" nezabírala, tak tetu uschopnila, že tak dlouho na neschopence s chřipkou být nemůže!! To že k ní chodí víc jak dva lidi, je zapříčiněno tím, že tu není moc konkurence a starší lidé preferují spíše to, že jim soused přiveze léky než kvalitu, bohužel.

Paní Dr. je náladová. Někdy se chová normálně, ale jindy tak že mohu jenom potvrdit doslova neurvalé chování. Horší je, že tu v okolí není žádná možnost konkurence.

Nechápu, kdo si ji může chválit, snad její příbuzenstvo. K lidem se chová tak, že na ně začne doslova řvát a to tak že některé důchodkyně vyjdou od ní se slzičkami v očích. Osobně jsem se přesvěčil že řve k vůli vlastně ničemu. Obvzlášť důchodkyně to mají těžké. Pro ně je až nemožné dojíždět za jiným lékařem. Přesto je u dr. Benešové čekárna téměř pořád prázdná. Nejbližší Dr. v Jedovnicích má stále narváno a není schopná už další lidi přijímat. Nebýt její zdravotní sestry, chtěl bych vidět kdo by k ní šel. Její léčení je systém pokus omyl.

Z hlediska diagnostiky je paní doktoka dobrá, mám osobní zkušenosti.

Paní doktorka nemá pěkný vztah- zejména ke starým lidem.
Většinou člověka ani neprohlédne a píše mu léky již ode dveří.
Měla by se chovat lépe k pacientům.

Patřičně erudovaná,velmi dobrý vztah k pacientům.