Puchmayerova 299/2, Děčín

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace očkování a doporučená kastrace

v jejich péči už zemřela moje druhá fena operovaná údajně v šetrné anestezii. Vždy jedno a to samé. Problémy s dýcháním bezprostředně po operaci léčil antibiotikama která nezabírala.Stav zvířete se zhoršoval postupně, zkoušel léčit srdce bez jakéhokoliv vyšetření. Navštívili jsme kliniku kde byli lépe vybaveni, provedli vyšetření srdíčka. Máme potvrzení, že srdíčko bylo vpořadku, Hygiena v této ordinaci také velmi špatná,.RTG podložka potřisněná krví, RTG plášt do kterého majitele psa navléknou ,silně zapáchá. NEDOPORUČUJI!

Bohužel jsme se dostali do ordinace Bednarských s naším nemocným pejskem,kdy už nebylo v moci lékařů mu pomoci a museli našeho milovaného Denýska uspat. Ale děkujeme za krásný velmi
profesionální přístup a velmi citlivé chování při uspávání Denýska,kdy poté odešel do psího nebe.
V této ordinaci jsou všichni-lékaři i sestřičky velmi příjemní a vstřícní. Za jejich perfektní péči o našeho Denýska velmi děkujeme a budeme tam chodit dál. Vřele DOPORUČUJEME. Šuléřovi

Díky zdejším pochvalám jsem vyrazila na kliniku pod Červeným vrchem, ale bohužel se k nim nemůžu připojit. Přijela jsem pro radu a případně přípravek na lepší hojení obyčejně rozkousané kůže na pacce... Léky jsem beze slova dostala vztekle odhozené na stůl, paní doktorka se mnou mluvila naprosto arogantně, několikrát mi zopakovala že "nic nemůže říct přesně, když nevidí to zvíře" a "neví jak to vysvětlit" (to, co údajně "zaručeně" probíhá v ráně, kterou neviděla); mé vysvětlení, že zvíře dlouhodobě prostě není ve stavu, kdy by bylo vhodné ho převážet, zjevně nebylo relevantní... Když jsem se ve snaze situaci zklidnit omlouvala, že vím, že to není ideální postup, ale že máme za sebou opravdu náročné týdny ošetřování, oplatila mi poznámkou o lécích "v jiné cenové hladině" a další kousavou výměnou několika vět...
Záměrně nehodnotím schopnosti paní veterinářky, a taky zcela chápu, že každý nemusí mít vždycky svůj den. Na druhou stranu, jelikož bojuji o život svého zvířete už dva měsíce, a ošetřuji ho den za dnem, na takovéto kousance a aroganci nejsem ani v nejmenším zvědavá...
Následně jsem zaběhla do lékárny pro akutol ve spreji a mám klid. A zaručeně se příště obrátím kamkoliv jinam.

C

Od roku 2008 spravuji stránky útulku Děčín, takže jsem měla možnost vidět mnoho výsledků práce MVDr. Bednarskiho i MVDr. Bednarské, která je útulkovou lékařkou. Určitě mohu oba doporučit, MVDr. Bednarski mnohým psům a kočkám zachránil rozdrcené nohy, když se operace pustil, dopadlo to vždy dobře, pokud se na ni necítil, neměl problém doporučit jiného kolegu. Navíc ceny mají opravdu normální a slušné. Takže kdybych bydlela v Děčíně, chodila bych určitě k nim.

je toto velmi ochotný veterinář,ale na náročný zákroky na hovno, Dnes mi jen dík němu umřel druhý ovčák,proklínám jméno Bednarski,ta bolest co nyní prožívám je nadměrná-proklím ho

Jsou prostě skvělí,za jejich péči jim všem patří náš velký dík.

MVDr.Bednarski je špičkový doktor,ke kterému se ochotně táhnu hodinu a víc vlakem,protože vím,že se mým zvířatům dostane té nejlepší péče.Dokázal zázrak,mé milované ohařce Astě dokázal prodloužit život o 4 roky,dožila se 16,přes všechny problémy,které měla a druhý pes,pekinéz Bobeš se v jeho péči dožil 19 let.Dneska tam jezdí další generace mých zvířat a tak to zůstane.Vřele doporučuji.

Velmi dobrá klinika, pan Bednarský je opravdový profík a skvělý diagnostik. Vždy pomohl a nikdy se nesnažil z Vás vytáhnout co nejvíc peněz. Nová mladá doktorka Lucka je taky ohromně šikovná a milá. Taktéž sestřička je obzvlášť milá k zvířatům. Je vidět, že zde léčí lidé, kteří tomu rozumí a jejich práce je opravdu baví. Všem kdo chtějí svým mazlíčkům z Děčína a okolí dopřát tu nejlepší péči vřele doporučuji

Nejlepší veterinární klinika v Děčíně, naprostá profesionalita, velmi šetrný a ohleduplný přístup ke zvířatům, příjemné prostředí, špičkově vybavená ordinace, za tak vysokou kvalitu péče velmi přijatelné ceny.