MUDr.

Jana Barešová

Revmatolog, Internista

Kontaktní informace

• Velice výborná lékařka,specialistka ve svém oboru,jsem s ní velice spokojena,všem doporučuji. Má velmi dobrý přístup k lidem,odborně ošetří,poradí.

• Zkušenosti a dovednosti

• Místo Říčany tam mají být Průhonice Praha západ.Nejsou ve vašem vyhledávači.

• revmatologie
    • vnitřní lékařství - interna

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

byl jsme velmi spokojen

• H

Paní doktorka je skvělý lidský človíček,příjemná k pacientům,ochotná,citlivá.Jako kolegyně-nadřízená je také velmi milá ,slušná a rozumná.Ráda na ni vzpomínám.

• H

Paní doktorka je opravdu velmi dobrá s úžasným přístupem k pacientovi. Dnes se mnoho takových lékařů nepotká, snaží se pomoci a opravdu i léčit, nejen udržovat.

• K

Velice dobrá kvalifikovaná lékařska s velice dobrým přístupem k pacientům,což se dnes málo vidí.Myslím si ,že mezi pacienty je dost oblíbená.Je ochotná,vyzná se velice dobře ve svém oboru a je ochotná přistoupit na jakoukoliv diskusi.Vždy vše ochotně vysvětlí.