MUDr. Jana Bačovská

Praktický lékař Více

Lužec nad Vltavou, Vraňany 2 adresa

Lužec nad Vltavou
Mělnická 42, Lužec nad Vltavou

Vraňany (budova Obecního úřadu)
Vraňany

Paní doktorku mohu jen doporučit,raději více vyšetření, nic nezanedbá..Snaží se vyjít vstříc jak jen to jde..Petra Bohuslavová

Skvělá lékařka, naslouchá pacientům, dokáže poradit a hlavně vyléčit, když si není jistá, raději si ověří u specialistů. Vždy příjemná a s úsměvem. Kéž by takoví byli všichni lékaři!

Mám pocit že ví o čem mluví, každopádně se snaží ověřit diagnózu všemi prostředky i když je asi potom problém to u pojišťovny obhájit . Je to moderní mladá lékařka u které nemám pocit, že obvodní lékař dokáže pouze napsat recept a odeslat Vás ke specialistovi.
Díky

Opravdu nejlepší lékařka.

C

Lidem dokáže naslouchat a vždy pomůže. Není nic, na co by nedokázala odpovědět... Je SKVĚLÁ :-)

Já mám s touto paní doktorkou zcela jiné zkušenosti.Když jsem ji navštívila v ordinaci a sdělila jsem jí svůj problém,tak jsem byla překvapena.Na bolest v krku mi řekla,že nerada dává ATB,tak jsem navštívila ORL a diagnoza byla zánět hrtanu a okamžitě ATB.Další věc,již několik měsíců mě bolela ruka,paní doktorka ji prohlédla a řekla at jdu na RTG,že to bude asi od krční páteře,já ji řekla,že mám pocit,že to jsou šlachy,ale že nejsem lékař,to zamítla,že to šlachy nejsou.Samozřejmě jsem šla na chirurgii a diagnoza zněla zánět šlach,samozřejmě mi dali sádru.Tímto chci jen upozornit,že tak chytrá asi nebude ne?!

opravdu skvělá lékařka

Neznám lepší lékařku. Dělá svou práci více než výborně. Kéž by takových bylo více.

Kdybyste tuto lékařku poznali, jistě byste mi dali za pravdu, že přesně takhle si představujete nejlepší lékařku na světě. Je naprosto dokonalé, jak tato úžasná paní doktorka dokáže komunikovat se svými pacienty, vyslechnout jejich potíže, které mnohdy nemají se zdravím v tom pravém slova smyslu nic společného,umí poradit, povzbudit a pochopit, zkrátka dle mého názoru je to člověk, který se pro svou práci narodil a dělá jí především proto, že ho baví a nějakým způsobem naplňuje. Jsem moc vděčná za to, že jsem se mohla zaregistrovat u ní. Za nic na světě už nikdy nevyměním... Děkuju za vše :-)))