Jan Všetička, genetik Ostrava

MUDr. Jan Všetička

Genetik Více

Kafkova 8, Ostrava
Odborný lékař lékařská genetika

Zobrazit ostatní profily genetiků v okolí

O

Dobrý den.U tohoto pana doktora jsme byli celkem třikrát.Není to jednoduché říci lidem,že je něco v nepořádku.To je jasné ale konkrétně Nám to bylo zděleno tak nějak stroze,s takovýma řečma kolem které se vůbec nehodili.Raději jsme přešli k jinému lékaři ke kterému máme větší důvěru.

K panu doktorovi jedu již po 4 a doufám že i tentokrát vše dobře dopadne je to vinikajíící lékař

Je to sympaťák :)

Pan doktor je velmi milý a vstřícný, všechno nám vysvětlil. Víc takových doktorů by mělo být.

Byla jsem u něj a překvapila mě jeho ochota a cítění. Vysvětlil mi vše potřebné a ještě mě nějak vnitřně uklidnil. Je to rozhodně člověk na svém místě a takových lékařů by mělo být víc:-) Katka

Ahoj Honzo, je cas hodnocení, pozdrav Evu.
Honza

Hodnocení bylo "vynulováno". Důvod: Obsah komentáře neuvádí žádný důvod.

Je to skvělý, příjemný, milý a hlavně profesionální lékař. Doporučuji všem.

Je opravdu skvělý ! Poradí, odpoví na každou otázku. Doporučuji....

já jsem byla u jiného genetika a protože jsem se nedokázala rozhodnout, kontaktovala jsem pana doktora Všetičku ještě mailem. Byl velice ochotný a odpovídal rychle. Vřele doporučuji

byla jsem u něj se čtvrtým těhotenstvím a působil velmi mile a ochotně poradil