MUDr. Jan Tomášek

Pediatr Více

Stráž nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Kateřinská 155, Stráž nad Nisou

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Čekání se svelečeným kojencem v zimě dlouhou dobu,natahování nožičky silou pri měření,neprofesionalni chování pri řešení hyperaktivity.Respektive pokud ma vaše dítě takovy problém nazve ho doktor nevychovaným a když chcete pomoct s doporučením nějakého odborníka v podstatě vám odpoví že ti vám dítě nevyleci ani neprevychovaji. Stredoveky pristup k detem a nechuť řešit víc než kašel.Komunikace velmi špatná a pokud máte stejné příjmení můžete se dočkat jiných diagnoz jako my.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Lékař i sestra naprosto bez zájmu, empatie. Nemocné dítě s vysokými teplotami nechají čekat na studené chodbě, která slouží jako “čekárna”, protože v době běžné ordinace mají objednané pacienty na prohlídku. Po více než hodině jsme čekání vzdali. Úpadek českého zdravotnictví je v této ordinaci vidět při každé návštěvě.

Mudr.na svém místě..vyjde ve všem vstříc..nezanedbává péči. Svědomity
Jakykoliv problem krásně vysvětlí.

Pan doktor mi tedy nepřijde ani v jednom vynikající. Našim dětem neustále cpal antibiotika a nakonec dceři dal antibiotika na něco jiného, čímž jí nevyléčil a jsme po týdnu znovu doma.

Jsme spokojeni.Doporučuje,milý,spolehlivý a zodpovědný.

Pan doktor je opravdu vynikající odborník. Nic neponechá náhodě. Opravdu se zajímá o zdraví dítěte. Můžeme jen doporučit!

Pečlivý a svědomitý...velmi dobrý přístup k pacientům

Uznávaný genius z poještědí a podkrkonoší s dubovým klidem, úžasný teoretik a přezkušený praktik, milý k dětem i rodičům, vstřícnost sama, měl by otevřít kliniku v podještědí a pojizeří.

Jsme moc spokojení, pan doktor je fajn, je s ním i legrace a mám pocit, že má hodně zodpovědný přístup. Díky

Je velmi spolehlivý,pečlivý a vstřícný.
Nic nezanedbá,pokud si není naprosto jistý posílá k odborníkům a tím často včas zbaví děti i skrytých problémů,které by je do budoucna trápily. Velmi doporucuji.