Interní a diabetologická ordinace
Komenského 49, Hořovice

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Pan doktor je príma a je pohodář,A že chodí do práce až v 10 hodin? Jděte se ale někdy podívat,kdy se chudák dostane domů-taky kolem 18.hodiny.A denně těch otravnejch lidí, co se choděj do čekárny akorát vykecat.Sestrám se vůbec nedivím.Kdyby si nedržely odstup, tak jim lidi vlezou až na hlavu.

MUDr.Jan Skopeček je určitě dobrý lékař.Pokud si není jistý o způsobu léčby pacienta,neváhá a doporučí jej k ošetření odbornému lékaři.
Zdravotní sestra p.Palková, a provádí příjem pacientů a ošetření(např.infuse)profesionálním způsobem a ke starším lidem má vstřícný a pozorný přístup.

vzdělaný, vstřícný, ohleduplný, asertivní odborník profesionál

Vynikající lékař s lidským přístupem, odborník. Děkuji mu za vyléčení mého muže.Všem doporučuji.Jedna sestra už se vyměnila, je jako sluníčko. Doufám,že jí neotráví názory protivných pacientů. Stáří nikdo nezastaví.Moje maminka taky byla sestra a moc dobře vím,jak je to s tím nošením něčeho panům doktorům.Jestli si někdo myslí, že dostane něco víc neř ostatní, tak ať si to myslí, když je mu při tom líp. Ono to tak ale není.A u tohodle lékaře určitě ne.

Je zajímavé číst všechna ta hodnocení. Jen nevím,jestli se tady hodnotí lékař nebo sestry!Řekl někdo z pisatelů něco o tom, jak se sestry chovají nahlas?! Řekl to lékaři nebo přímo jim?! Zkusil někdo jít někam jinam?!Mají všichni možnost srovnání?!Chodím do té ordinace řadu let a vůbec ne ze zvyku. Několikrát jsem se stěhovala a mám možnost srovnání.Lékaře mohu jen doporučit, vždy jsem se ráda vrátila. Čekat budete skoro všude. Možná by to lépe zorganizovat šlo, ale jsou naléhavé případy a ty mají všude přednost.

Chtěla bych reagovat na hodnocení z 25.9. Nechápu, jak pacienti mohou posuzovat, jaký má doktor přehled? Když tomu přeci tolik rozumíte, proč se neléčíte sám? Myslím, že pokud má pacient nějaké pochybnosti o zvolené léčbě, pan doktor to s ním probere, se spoustou preparátů má dlouholetou praxi. Pan doktor se samozřejmě účastní všelijakých vzdělávacíh kongresů, což pacient nejspíše neví.

z odborného hlediska nemohu pana doktora posuzovat snad dobré.Ale co se týká toho strašného čekání v čekárně hrůza snad by jsi to měl pan doktor lépe s organizovat a do práce by měl chodit také dříve.Co se týče sester ty by se měly nad sebou zamyslet a trochu na sobě zapracovat a být vůči pacientům více vstřícné pokud by jsem měl hodnotit známkou dal by jsem dvě mínus.

Udivilo mě, jaké nepříjemné sestřičky tam pan doktor má, zřejmě je jejích práce vůbec nebaví. Pan doktor skutečně vyšetřuje "od pohledu" od stolu. Do práce chodí nejdříve v devět, spíše v deset hodin. Při "vyšetřování" pacienta ještě stihle vyřídít několik telefonů, při komunikaci s pacientem píše do PC ještě vyšetření předchozího pacienta. Duchem je mimo. Nikomu nedoporučuji.

Jsem s tímto lékařem velice spokojená.Po prvním vyšetření zjistil co mám za nemoc,co jiný lékař nezjistil za několik let.

Dlouhe cekani je dost neprofesialni pristup, dale to ze se nepodiva ani do oci pacienta a jeho "čurbes" v kancelari ja take odstrašující.