MUDr. Jan Schee

Gynekolog Více

Háj ve Slezsku 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Antonína Vaška 82, Háj ve Slezsku

Dloho jsem nemohla otěhotnět.MMUDr.Schee mě i manžela vyšetřil.A po docela krátké léčbě jsem otěhotněla a poté úspěšně u pana doktora porodila.Jsem mu vděčná,za jeho
pěkný přístu a kvylitní léčbu.

Nevím,kdo napsal počáteční negat.hodnocení.Vůbec se nezakládají na pravdě.Jsem klientkou pana doktorajeho přístup je stejný ke každé pacience,velmi milý,veselý na vysoké odborné úrovni.Vždy odcházím spokojena.Rovněž ambulance je pěkně vybavena moderními přístroji.Proto dávám hodnocení nejlepší.

K panu doktorovi chodím již 21 let,vedl porod dvou mých dětí.Vážím si jeho klidu, rozvážného postupu a optimistické nálady,kterou umí přenášet na okolí.Rovněž v ambulanci si cením jeho odborného přístupu.Vždy mne potíží dovedl zbavit.Dana

Znám pana doktora z Havířova, kde nyní pracuje.Jsem velmi spokojena jednak s jeho práci na oddělení por.gyn,ale ještě více na jednotce intenzivní péče.
Je rozhodný,umí povzbudit,stále s úsměvem.Hodně mi pomohl a výrazně přispěl k mému vyléčení.Škoda, že má soukromou ambulanci daleko-až v Háji ve Slezsku.

Ležela jsem v nemocnici v Havířově,kde mi lékař pomohl od potíží, které jsem dlouhodobě měla.Lékař v Orlové mne více jak dva roky neúspěšně léčil.Je to pro mne trochu dál,ale nyní dojíždím za panem doktorem do Háje ve Slezsku.Jsem velmi spokojena s jeho přístupem,léčbou i úsměvem. MP

Vždy mi pomohl odstranit potíže.

Ochotný,pracuje i mimo prac hodiny.Vždy odcházím s dobrým pocitem.Je odborník.