MUDr. Ján Růžička

Štěchovice 1 adresa

Sam. ord. PL pro dospělé
Školní 353, Štěchovice

Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé celkové vyšetření

Naprosto neschopný a nepříjemný doktor, který pouze šetří peníze. Ve zpávě jsem měl napsáno od specialisty, že mě má provádět krevní testy můj praktický lékař, Růžička to odmítl, že nemůže psát žádanky, i když test byl akutní... Hodina denně pro neobjednané je nedostačující, objednání trvá několik dnů. Je nepříjemný a arogantní, rozhodně se mu vyhněte co největším obloukem. Kdyby alespoň nebyl takový škrt.

Umístění: Sam. ord. PL pro dospělé pomoc pri zdravotnich obtizich

Pristup pana Ruzicky me neprijemne prekvapil. Dal mi sice prednasku o uhradach a podobnych vecech,ale behem naprosto zbezneho vysetreni me shledal v podstate zdravym a napsal mi nejake kapky a prestal jsem pro neho existovat. Nenavstevuji lekare casto, a kdyz uz ano,byva mi dost zle. Sel jsem proto od pana Ruzicky ke skutecnemu lekari,ktery mi na zaklade provedeneho krevniho testu okamzite napsal antibiotika-navic byl vstricny a pusobil jako lekar,coz se o panu Ruzickovi rici neda. Navstevu teto ordinace za sebe nemohu doporucit.

Byl jsem na dovolené v Kamenném přívozu. Potřeboval jsem obden převaz popáleniny .Dr Růžička mně odmítl ošetřit s tím že mu převaz spáleniny nikdo nezaplatí.Podotýkám, že to bylo v pátek v 11 hod. Dojet do Prahy jednak stojí cca 100.-Kč a navíc v pátek v poledne již svého obvodního lékaře bych nezastihl. Před tím ve středu jsem byl na převazu v Týnci nad Sázavou a nebyl vůbec žádný problém .Paní doktorka provedla převaz a ještě aplikovala očkování proti tetanu. Opravdu kontrast proti neprofesionálnímu přístupu.Dr.Růžičky.Je otázkou zda vůbec má morální právo být lékařem. Hippokratova přísaha u něj neplatí jen ho zajímají peníze, peníze.

Pan doktor Růžička je "výborný". Když ho potřebujete tak buď neordinuje nebo nemá čas a má plno a nebo vůbec není. Dvě hodiny denně opravdu moc není. Je arogantní a zdá se, že ho pacienti obtěžují.Musí to být dobrý byznys brát paušály na pojištěnce a nedělat. Rozhodně nedoporučuji, evidentně pan doktor honí prevence a jakmile onemocníte máte u něj smůlu.

Velmi příjemný, zkušený lékař, který rozhodně ví, co dělá. Vždy mi dokázal velmi dobře poradit. Jen kdyby bylo více takových lékařů

S panem doktorem jsem spokojený. Absolvoval jsem několik návštěv a on i sestřička jsou příjemní a dokáže poradit a pomoci. Po předchozím doktorovi jsou to nebe a dudy.

S panem doktorem mám jedinou zkušenost. Sám si mne k sobě přihlásil a podepsal. Zjistila jsem to při návštěvě mojí praktické lékařky v Davli. Nemohla mne vyšetřit, protože jsem podle ní byla přihlášená u tohoto pana doktora. Když jsem se ptala, jak je to možné (nikdy jsem ho ani neviděla), řekl mi, že k němu moje karta připlavala při povodních. Ale Davle je proti proudu a ordinace nebyla zatopena!