MUDr. Jan Pikolon

Praktický lékař Více

Šaratice 1 adresa

4 názor

Adresa

Praktický lékař
č.d. 83, Šaratice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař Zmena obvodniho lekare

P.doktor Pikolon jsem s nim spokojena,je hodny,vstricny a mily a kdyz se na neco optam,vzdy se snazi poradit nebo doporucit.Jsem rada za stabilniho lekare,ktery aspon bude znat me potize,a vim,ze kdyz budu mit problemy,ze mi pomuze.Navic to neni daleko od meho bydliste.Za me velka spokojenost.

S
Ověřený profil

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Jeho příjemné vystupování, ochota a starostlivost z něj dělá opravdu dobrého doktora. Nikdy mi neřekl, že si vymýšlím a že mi nic není. Není pro něj problém odjet i ke stašímu člověku, který se špatně pohybuje, a dokonce i po 2 týdnech se zajímá jak se nemocnému daří (alespon při návštěvě rodinného příslušníka u něj v ordinaci).
Pana doktora mohu vřele doporučit.

K panu doktorovi jsem "utekla" před pěti lety a dodnes nemám potřebu utéci od něj jinam. Na mě je vždy milý, ochotný, snaží se najít nějaké řešení, i když někdy se vám toto řešení může zdát mimo mísu, snažím se to brát tak jak to je - občas nemá svůj den každý doktor. Pro mě je důležité, že tento doktor má snahu!! moje problémy řešit, že nad nimi přemýšlí a skutečně nikdy jsem neměla pocit, že jsem brána za hypochondra, tak jak tomu bývalo u předchozího obvodního lékaře. Až pan doktor Pikolon mě odeslal na potřebná vyšetření, takový luxus jako ultrazvuk břicha nebo vnitřní vyšetření jsem předtím nezažila, ačkoliv byla už tehdy potřeba. Pan doktor věc snaží řešit, netvrdím, že má vždy nejlepší řešení, ale není lhostejný, zajímá se o vás a pokud jeho medikace nepomůže, není to chyba vaše. Prostě zkusí vymyslet něco jiného. Já mám pana doktora moc ráda, pomohl mi a za to mu budu navždycky vděčná.


P

Doporučuji,jsem spokojená.


Došlo k chybě, zkuste to znovu