Adresa

Odborný lékař oční
Nám. Hrdinů 5, Krnov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Pan doktor Jan Pernický je odborník s dlouholetou praxí v očním lékařství. Před léty mi tento lékář se svou vysokou odborností zachránil pravé oko. To že MUDr.Jan Pernický má lidský přístup, komunikativní je výborná vlastnost, která se zpravidla nemění ani s věkem. Zdá se mi, že si málo vážíme těch, kteří něco umí, dokázali a zachovali si přitom lidskou tvář. Chyby už většinou nehledáme u sebe, že jsme něco špatně vykomunikovali. Již delší dobu žiji v Praze, kde jak se říká je lékař, lékárna u každého patníku, ale najít lékaře, který umí léčit, který komunikuje a zároveň má lidský přístup je poměrně problém.
Ani v mých 53-letech se mi občas nepodaří položit jednoduchou formou dotaz lékaři tak, aby můj požadavek pochopil. Co potom když se lékař s vámi bavit nechce, a nebo nemá čas? Tímto zdravím také všechny, kteří jsou schopni se podívat na danou věc i z jiné strany. Milan.

W
Ověřený profil

jsem u pana doktora pernickyho pres 20 let a jsem moc spokojena vzdicky me pomohl ma dlouho dobe probleni z ocima a jeho pristup k pacijentum je moc dobry a hlavne aj jeho setricka

N
Ověřený profil

Pan doktor odborník určitě je nechci mu křivdit. V mém případě mi udělal všechna vyšetření podle mého názoru zcela zbytečně. Vše bylo v pořádku. A to jsem jen chtěl napsat předpis na brýle a začal kolotoč návštěv !!! Celkem jsem absolvoval 3 návštěvy u pana doktora ... bylo to k ničemu !!! Nakonec mi napsal nějaké brýle přes které jsem neviděl !!! Několikrát jsem mu říkal ,, pane doktore já přes ty brýle nevidím ,,, nezájem ... bez odpovědi mi dal recept a naschledanou!!! Tak to je !!! Ted jedu na oční do Olomouce ... tak doufám , že budu mít brýle přes které uvidím . U pana doktora mě už neuvidí !!! Pěkný den všem . M.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

R
Ověřený profil

odborník, pečlivý

B
Ověřený profil

Pan doktor je příjemný, popovídá si, ale jen do té chvíle, než si člověk chce koupit nové brýle, vzhledem k tomu, že má ve své, poněkud potemnělé, ordinaci vystavené brýle asi počítá s tím, že si u něj každý vybere a když člověk chce jít do opravdové optiky, rozběhne se z ordinace a vyjekne na něj, že z toho bude mít akorát problémy s pojišťovnou... Tak takový přístup doktora se mi opravdu nelíbí...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti