MUDr. Jan Pazdiora

Praktický lékař Více

Pernink 1 adresa

Ordinace praktického lékaře
Střední 77, Pernink

když jsem u Pana doktora Pazdiora tak si nemohu stěžovat už 25 let k němu chodím a jsem moc rád že ho tu máme je to doktor na úrovni

Pan doktor je prostě profík. Velmi doporučuji. Nenechává nic náhodě a při vyšetření je vždy pečlivý a důkladný. Nenechá se svazovat direktivami pojišťoven a předepisuje léky, o kterých je přesvědčen, že pomáhají, a ne ty, které mu nařídí pojišťovna, aby předepisoval. V případě podezření hned posílá ke specialistovi.
Když přijdu do ordinace, hned si pamatuje, co mi kdy bylo, zná souvislosti.

Tak toto je Pan doktor,nikdy se nám nestalo,že by jsme k němu přišli a on nebyl milý,usměvavý,ale co je nejlepší hodnocení neordinuje od stolu aniž by se na Vás podíval,pečlivě vyšetří,prohlédne,navrhne léčbu.Vybrali jsme si pana doktora s jeho sestřičkou,velmi milou a vždy usměvavou a měnit nechceme nikdy za jiného.Odborník na svém místě...ps Děkujeme za vše

Pan doktor který nic nenechá náhodě a vždy Vás dopodrobna vyšetří. Líbí se mi jeho prefesionální přístup. Se sestřičkou a jeho manželskou v jedné osobě tvoří velmi příjemnou dvojici:) Narozdíl od jiných doktorů je pečlivý.

Vynikající a starostlivy praktický lékař

Starostlivý, mému otci velmi pomohl, nic neponechá náhodě, kéž by takových lékařů bylo víc.

super lékař,nic nenechá náhodě,všechno kontroluje,ohlídá,vždy příjemný a usměvavý,stejně tak jako jeho paní.Ikdyž jsem se odstěhovala,dojíždíme k němu celá rodina.Příjemné prostředí...můžu jen a jen chválit...pane doktore jste nejlepší.

jako praktický lékař velmi dobrý, pečlivý a zodpovědný. Pokud by bylo takových více, určitě by naše zdravotnicví vypadalo jinak

Ohleduplný, příjemný a léčivý

Velmi dobrý lékař ochotný a příjemný