Jan Moštěk, zubař

MUDr. Jan Moštěk

Uložit

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

č.d. 161, Hodslavice
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Pan doktor je velmi pečlivý a zodpovědný. Patří mezi nejlepší co znám. Skutečný profesionál. K pacientovi se chová jako ke klientovi a ne jako k povinnému bodu ze seznamu. takhle nějak si představuji lékaře v moderní době a ne starý neurvalý "komunistický" přístup. Děkuji za dlouhodobou skvělou péči!

Ověřeny pacient

Mudr Moštěk je,respektive byl mým lékařem 29let,a za tu dobu mohu napsat,že je opravdu příjemný,milý,ochotný,velmi precizní,dovede poradit,a k takovému lékaři je opravdu radost chodit.Díky němu nemám ze zubaře strach.Je to profesionál na svém místě,zvažuje nejlepší řešení pro pacienta,konzultuje vše s pacientem,a nesnaží se za každou cenu jen vydělat.Z mého pohledu tuto práci dělá rád,a to je poznat.Bohužel jsem se odstěhovala dost daleko,a i když jsem ještě donedávno k němu pravidelně dojížděla,tak teď již nemůžu,bohužel,to by musel ordinovat i o víkendu...a to není reálné.Škoda.Za mě tedy můžu jen napsat-kéž by bylo více takových!A ráda bych mu tímto ještě poděkovala za jeho péči-DÍKY PANE DOKTORE!!!

Ověřeny pacient

Pan doktor mi po nekolika letech nenastevovani zubare, pramenicich z mych obav z nich, spravil nekolik zubu. Chodila jsem k nemu rada, necekala jsem zbytecne, osetreni probihalo vzdy setrne a pekne vse vysvetlil. :-) Dokonce jsem se poprve v zivote tesila k zubari. :-))
K me velke litosti uz k nemu nemohu chodit, protoze jsem se prestehovala.
Ale budu na nej vzpominat vzdy v dobrem a dekovat mu za velmi dobrou peci.

super lékař spokojená celá rodina,Bludovice

Pan doktor je opravdu hodný člověk, chápavý k pacientovi, pracuje ohleduplně aby nezpůsoboval bolest, injekci od něj vůbec necítím. Nemívá zpoždění, ošetření vždy na čas, i dříve. S ním pomalu zvládám svoji fobii z lékařů. Bohužel pro potenciální zájemce má zcela plno a nikoho už nepřibírá. Pro mě je tento lékař "dar z nebes".
Denisa B.

P

Velmi laskavý,ochotný a vstřícný zubní lékař.Informuje o variantách i alternativách jím poskytovaných služeb.Mně i manželovi poskytl tak kvalitní služby,že jsme nejen nebyli bez chrupu po nějaký čas,ale nemuseli jsme ani využít nemocenskou.Protože mé povolání vyžadovalo neustále mluvit,nepřipravila jsem tak lidem kolem sebe nepříjemnost při pohledu na bezzubého.Když lze cokoli zachránit, učiní tak a dá přednost před vytržením zubu.Zřejmě zde náleží vyjádřit uznání i laborantce, na níž konečný efekt rovněž záleží.Pan doktor má vedle sebe odpovědnou spolupracovnici.

MUDr. Moštěk je výborný ve svém oboru a dbá na to, aby při ošetření pacient trpěl co nejméně.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti