MUDr. Jan Mokříš

Pediatr Více

Velká Losenice 1 adresa

6 názor

Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 229, Velká Losenice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 4 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Od pediatra očekávám především lidský přístup - přece jenom se jedná o naše děti! Pan doktor Mokříš jej však nemá téměř vůbec a s jeho politickými ambicemi snad zmizel úplně. Pokud srovnám názory maminek, kam pak doktor dojíždí do obcí a Žďár nad Sázavou, velice se přístup liší - možná právě proto, že já nejsem jeho potenciální volič. Ale abych nemluvila pouze o tomto, ráda bych ještě přidal moje zkušenosti přímo z ordinace. Můj syn není nikterak nemocen, takže nejsem v ordinaci každou chvíli - což je snad dobře, ale pak doktror vždy neopomene zmínit, že k němu chodíme málo, že nám již chtěl posílat pozvánku a případně vyřadit z evidence. No, to bych ještě zkousla, ale aby mého syna pokaždé politoval, že "chudák, nemá tatínka", "chudák, nemá sourozence", to už jsem se musela obořit. Ano, jsem svobodná matka, pane doktore, ale proto snad nejsem špatná! A poslední kapkou bylo, když jsem se synem kvůli jeho vrozené vadě začala jezdit za specialistou do Prahy - pak pan doktor oznámil, že jestli nejsem spokojena s prací zdejších odborníků, měla bych se zamyslet nad tím, jaký příklad synovi dávám a přidal ještě zcela zřetelně a nahlas poznámku k synovi "no, chlapče, a to Ti maminka už řekla, že budeš muset přestat hrát fotbal a sportovat?" Syn dělá fotbal už řadu let, je to něco, co ho těší, co ho baví. Kde je šetrnost, kde je ohleduplnost? Syn se mě pak s pláčem (byť je to už téměř puberťák) ptal, jestli to pan doktor myslel vážně... Samozřejmě, že hraje dál, protože po několika telefonátech se specialistou a vyšetřeních nebylo nutné mu jeho koníček odpírat....
Takže, milé maminky, popsala jsem Vám do detailů, jaké zkušenosti s panem doktorem mám - je asi potřeba, jít mu ve všem "na ruku". Já se párkrát obořila a už jsem byla já ta špatná! Mějte zdravé děti! :)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M

kvalitní lékař, výborně to umí s dětmi, doporučuji

M

Nedokáže poradit objektivně a nerespektuje připomínky. Nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V

velice kvalitní lékař doporučuji


dobrý lékař,s dětmi to umí a zbytečně hned nenasazuje antibiotika.Doporučuji.


R

výborný dětský lékař který vždy moc dobře pomůže a poradí a vždy dobře


Došlo k chybě, zkuste to znovu