Haškova 16/19, Čelákovice

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Před rokem jsem si vzala psa z útulku. Bohužel začal mít problém s rovnováhou, proto jsem vyhledala pana doktora Meceru. Pan doktor zahájil léčbu a doporučil kontrolu po 10ti dnech s tím, že pokud by se stav nelepšil, máme přijít dřív. Po 4 dnech léčby byl stav stejný, ne.li horší, tak jsem se rozhodla v pátek před víkendem psa nechat ještě zkontrolovat. V pátek ráno po telefonickém dotazu mi sestra řekla, že mě nevezmou, že mě objedná na další týden. Po mém sdělení, že to není možné, že léčba nezabírá, že potřebuji, aby se něho podívali před víkendem ,začala na mě zvyšovat hlas, byla neprofesionální a velice arogantní. Vůbec zde nejde o zvíře. Bohužel. Samozřejmě jsou mi i velice nepříjemné přednášky pana doktora během návštěvy v ordinaci - kolikrát ani nevím o čem mluví a navíc nemusím poslouchat jak haní péči v útulcích.

Umístění: Ordinace Jiný

Odborník...člověk rozumící zvířatům...všem..poradí, vysvětlí, pomůže...má srdce pro vše živé a potřebné...nejen lékař, ale citlivý člověk, který ví víc, než je jen medicína... Věřím mu, protože jeho práce je jeho život, jeho srdeční záležitost... Má můj obdiv, nepotkala jsem lepšího člověka pro zvířecí pomoc....

Pan doktor opravdu umí hodně mluvit o nemoci,akorát jako laik nevíte vubec o čem je řěč,takže informace jsou pro mě naprosto zbytečné,potřebuji od lékaře vědět co zvířeti je a jak léčit,náš kocour dostal naprosto nevyhovující léky,které mu ještě zhoršily stav,přešli jsme na jinou kliniku a tam po konzultaci okamžitě vysadily všechny léky,kocoura prohlédli,zjistily zánět středního ucha,dali infuzi,vitamíny a jelikož má špatné zuby a dásně okamžitě doporučily jejich odstanění,co pan doktor Mecera věděl,ale se slovy pokud mu to nevadí a jí tak to nemusíte řešit,kocour je bez další jakékoliv léčby a zdráv,bohužel už budeme chodit jinam.

Není člověk ten, aby se zavděčil všem a také nikdo není neomylný. Za mě je pan doktor Mecera skutečně největší profesionál široko daleko a jeho vědomosti nemají konkurenci. Jeho povídání a povídání je skutečně povídání, ale o daném problému a za to jsem já velmi ráda. Mě totiž problémy mých mazlíčků skutečně zajímají a sama se na vše ptám a panem doktorem diskutuji do té doby, než vše sama pochopím, tzn., že to "povídání", jak je někdy kritizováno, já naopak vítám. Do svého týmu si volí zase skutečně jen dobré lékaře, takže mi nevadí, když má službu kdokoliv jiný. V případě potřeby se stejně vše konzultuje s panem Mecerou. Také mám zkušenost, že pan doktor neváhá pomoci i po telefonu z dovolené a pokud je doma přítomen - i mimo ordinační hodiny. Neznám lepšího lékaře, profesionála a kamaráda.

Pan doktor Mecera nám téměř 10 let léčí fenku staforda, kterou také několikrát operoval. Operace přetržených kolenních vazů a rozdrcené chrupavky z mého laického pohledu dopadla dobře jen částečně, protože fena stále kulhá. Za to ale pan doktor nemůže, kulhání je pravděpodobně způsobené rozsáhlou bolestivou artrózou v operovaném koleni.
K panu doktorovi chodíme také s 3 kočkami, k jeho péči o ně nemám sebemenší výhrady, je naprosto příkladná.
Pan doktor mi vždy ochotně pomohl a poradil, naše mazlíčky si všechny pamatuje jmény a zná dopodrobna anamnézu. Při každém zákroku říkal, co právě dělá, proč, jaké jsou výsledky a co znamenají. Mám u něj pocit, že mu záleží jak na zvířecích pacientech, tak na majitelích.
Převážně navštěvujeme ordinaci na Černém Mostě, ale když ordinuje v Záluží, rádi si za ním dojedeme.
Pokud chcete vynikající péči pro své zvíře, pečlivý a citlivý přístup, zkušenost a profesionalitu, je pan doktor Mecera tím pravým.

Tento pan "doktor" si lidi zíkává jen tím, že povídá povídá a povídá. Člověk má pak pocit, že se mu věnuje a jeho mazlíček je v dobrých rukou. I já takový pocit měla. Doma jsem líčila manželovi, jak k tomuto vetovi budeme chodit, jak na mě skvěle zapůsobil atd. Pak jsem si ale na netu přečetla informace o přípravku ectodex, který mi dal pro čivavu, kterou trápily lysinky na hlavě. Pro čivavu je tento přípravek silně toxický a způsobuje poškození mozku až úhyn.Toto plemeno ho nesmí!Informace je uvedena i v příbalovém letáku. Ten jsem však neobdržela, neboť mi vet přípravek natáhl kdesi v jiné místnosti do stříkačky. Tohle též novou paní doktorku vyvedlo z míry. Napsala jsem e-mail deseti veterinářům a všichni z tohoto postupu byli zděšení. Nikdo nemohl pochopit, proč vet zvolil tento driják, obzvláště pro štěně čivavy. Každý napsal totéž - kápnout pipetu stronghold nebo advocate za krk. Toto udělala paní doktorka, ke které nyní chodíme a do 14 dnů bylo po problému.
Mimochodem jsem ještě dostala pro pejska prošlé vitamíny.
Tam už bych nešla ani na očkování!!!
Po přečtení příspěvku paní Zdenky ještě dodávám, že nám pana doktora doporučila při venčení pejskařka, která k němu chodí s pudlem kardiakem!

Díky tomuto vetovi jsme téměř 8 měsíců "léčili" zdravou čivavu jako kardiaka. Denně brala léky na srdce a diuretika. Zbytečně jsem za léčbu a následné vyloučení chybné diagnozy vydala ke 12tisícům. Původně mi vadilo, že MVDr. Mecera nemá otevřeno o víkendech, nyní za to děkuju! To, že jsme kvůli zvracení fenky o víkendu museli vyhledat jiného veterináře, nám pomohlo odhalit zbytečné léčení! Když jsem novému veterináři řekla, že diagnozu stanovil MVDr. Mecera, tak se jen zasmál, prý každý, kdo k němu přejde od Mecery, má dg.kardiaka, bohužel prý i malá štěňata. Další veterinář, u kterého jsem žádala o posouzení skutečného stavu mojí fenky, a který taktéž kroutil hlavou nad tím, že je léčena se srdcem, mi rovnou řekl jméno Mecera - jako původce chybné dg. Je prý stanovováním diagnozy onemocneění srdce u zdravých jedinců proslulý! Je mi líto především fenky, že si musela projít stresem spojeným s opakovaným rentgenováním, natáčením ekg a sona. A ted jen doufám, že zbytečné léčení se nestihlo podepsat negativně na zdraví mojí čivky. Až nyní jsem si uvědomila, že paní, která nám před lety MVDr. Meceru doporučila, nám tenkrát řekla, že její fenka se u něj také léčí jako kardiak :-) Jak je již v jiném příspěvku zmíněno, i nás si MVDr. Mecera získal povídáním, povídáním a povídáním.

Mimochodem jsem ještě dostala pro pejska prošlé vitamíny.
Tam už bych nešla ani na očkování!!!

Nejlepší lékař, odborník. Jeho přístup bych přivítala také mezi lékaři pro lidi. Naši fenku po dlouhém léčení na jiné klinice uzdrsvil velice rychle. Je velice vstřícný a není pro něj problém řešit léčbu i na své dovolené. Také jeho velice mladý tým je profesionální a také moc ochotní. Super Děkujeme

Zatím nejlepší odborník, s jakým jsem se setkala, přitom pokorný člověk který rád poradí s čímkoli a nechová se "nadřazeně" jako někteří jiní. Má velký zájem o zvířata a jejich zdraví.