Nemocnice Znojmo
MUDr. Jana Janského 11, Znojmo

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Pana doktora bych chtěla pochválit ale ani jsem se k němu nedostala. Mám akutní problém s dýcháním a obvodní lékař mi pana primáře doporučil. Ale díky nepříjemnému neochotnému a nevstřícnému přístupu sestry jsem se k němu ani nedostala. Ale možná je to dobře. Ještě ten den mne vzal pan doktor Havlík na Vídeňské a vše proběhlo fantasticky. Díky za neochotu sestřičky.

Jsme moc spokojeni s panem primářem,moc nám pomohl.Má profesionální přístup,a je velmi důsledný.Moc děkuji za jeho obětavou péči.Ondrák Vladan

Chodím k tomuto lékaři pravidelně jedenáct let. Diky jeho péči mohu dál vykonávat své povolání. Jsem s ním naprosto spokojený. Na to jak je místní alergologie zahlcena pacienty si vždy najde čas prohodit s člověkem pár přátelských slov. I sestřičky jsou moc fajn.

Pomůže se vším co pacient potřebuje, velmi milý a důkladný lékař, všechna čest.

Velmi dobrý lékař,diagnostik,velmi nám pomohl odhalí i skryté jiné chorůbky a bolístky velké poděkování

Nevím, jaké zkušenosti má kdo jiný, ale já jsem s jeho chováním a velice profesionálním přístupem spokojená. Vždy provedl všechna potřebná a dostupná vyšetření, aby zjistil jak mi pomoci. Jsem velice ráda, že k němu chodím.

jsme spokojeni.

Pana doktora můžu jen chválit a všem doporučit, moc mi pomohl, je velmi ochotný, pacienta vyslechne, provede všechna potřebná vyšetření, je to prostě odborník na svém místě.

nespokojen,nelíbí se mi jeho chování k pacientům