Adresa

Sázavská 57, Poříčí nad Sázavou
Zubní lékař (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Ano, nejlepší stomatolog, kterého jsem kdy měla. Pečlivý, ochotný, usměvavý, vše vysvětlí, ohleduplný, zub se snaží zachovat jak to nejdéle je možné. Napravil chyby všech svých nedbalých předchůdců. Takových je málo, važme si ho. Dalo by se říct, že k němu chodím s radostí :-))


Výborný stomatolog. Vřele doporučuji všem


fakt nejlepší zubař, pečlivý, milý a sympatický, vše podrobně vysvětlí co bude dělat, se souhlasem dá injekci aby to nebolelo. objednává si pacienty tak aby nemuseli čekat, prostě super zubař, kterého není třeba se bát :-)


Velmi dobrý zubař!!!! Jsme s ním celá rodina moc spokojeni, vždy odvede pečlivou a stoprocentní práci a nikdy dlouho nečekáme, což je s malými dětmi také super. Jeho vstřícný, pohodový a profesionální vztah k pacientům mě vždy potěší, první zubař ke kterému se nebojíme ;-)Mohu jen doporučit!


Ověřeny pacient

Ano je to dobrý lékař. Můj syn má od pana doktora dobrý základ, že se nemusí bát zubaře.U nás také uspěl a jenom můžu doporučit je velmi pečlivý!!!


je super chodíme k němu celá rodina a jsme spokojeni, je důsledný,profesionální. Je s ním legrace a bezvadně zvládá i děti. Mohu jen doporučit.


J

Je to lékař, kterého se člověk vůbec nemusí bát, už když vejdu do dveří, usmívá se na mě a zdraví, nedávno jsem měla zánět u moudráku,každý den mi to čistil a po zákroku se ptal, jestli žiju, vždycky se nakonec smějeme. Zbytečně nepřevrtává zuby jako ostatní, je supráckej po všech stránkách. Ale jako zubaře ho fakt beru, prošla jsem pod rukama asi 6 stomatologům a jediný tenhle u mě uspěl!! Doporučuju


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti