Odborný zubní lékař ortodontista
Pošepného 263, Jilemnice

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: Odborný zubní lékař ortodontista Jiný

2,5 roku jsem dojizdela z Prahy za penem doktorem...Výsledek ideální. Služby ty nejlepsi. Profesionální pristup. Pochopeni. Mezi tim tam sem vtip a usmev.
Panu doktoru jeho personálu velke dekuji.

Umístění: Odborný zubní lékař ortodontista

Navštěvuji prvním rokem. A zatím velká spokojenost.
Přístup, jednání, práce sestřiček.
Prostě příjemný kolektiv s profíkem v čele!

Umístění: Odborný zubní lékař ortodontista

Péčí pana doktora prošla má dcera (celkem 4 roky) a nyní jej navštěvuje i syn (nyní 3 rokem) . Nejsme místní, ale dojíždění nelituji. Profesionální přístup, odbornost a skvělý přístup k dětem, komunikace. Výborné výsledky. Doporučuji. Není co vytknout.

Bohužel nemám dobrou zkušenost. Po nošení rovnátek jak vyndavacích, tak rovnátek na pevno, poté čtyři roky dlaha se mi zuby dostaly na úroveň co před tím. Vždycky když sem byla na kontrole tak sem dostala, že rovnátka nenosím (nosila a poctivě). Nakonec mi řekl že to nepůjde jinak operací a ruce pryč. U jiného lékaře který mě viděl, hned řekl že mám malou spodní čelist, že vada není v zubech ale v čelisti, že v mém věku už to jinak srovnat nepůjde než operací. Takže pokud máte jen křivé zuby, budete spokojeni, jinak bych vyhledala opravdového odborníka.

Skvělý přístup,výborné vysvětlení.Jednání celého personálu perfektní.Po první návštevě ze syna úplně opdl strach.Byla jsem velmi mile překvapena,takto by to mnělo vypadat.Jste perfektní.Díky moc.Kozákovi

Nemohu být spokojenější. Skvělý přístup, milý, vlídný, vtipný, profesionální a efektivní. Neumím si představit lepšího ortodontistu.

Pan doktor je opravdu PAN DOKTOR na svém místě. Také oceňuji kamarádské chování k dětem a dobré vysvětlení věci rodičům :-). Opravdu se vyplatí dojíždět. Všem doporučuji.

Pan doktor srovnal úsměv našim 4 synům a nyní šteluje úsměv i naší jediné dceři. Vyplatí se mu naprosto důvěřovat, když je třeba radikálních řešení, jako je trhání. Pro naši rodinu je to nevšední odborník a také dobrý člověk... Vyplatí se za ním dojíždět. Šťastní, kdo se vejdou do jeho plného kalendáře! Děkujeme.! Ing. Ludmila a MVDr. Tomáš Krejčovi s dětmi

Že je to hodně dobrej doktor už říká jen to, kolik lidí k němu jezdí. I když si musím chvíli počkat v čekárně, vděčím mu za odbornou "léčbu" zubů. Doporučuji!

Skvělej,hodnej,jen toho má moc.