MUDr. Jan Danihelka

Praktický lékař Více

Opatovice nad Labem 1 adresa

Sam. ordinace PL pro dospělé
č.d. 151, Opatovice nad Labem

Naštěstí nepatřím do obvodu Mudr.Danihelky, jeho jednání znám pouze ze "záskoků". Odborností mne nepřesvědčil a chování se mi nelíbí, domnívám se, že by starším lidem neměl tykat a mluvit familierně až sprostě. Manžel má vysoký cholesterol a rady pana doktora byly "na to se vys..." a "to nežer".Na druhou stranu, je to člověk pro Julínkovy reformy, protože když zaskakuje, máme vždy vymetenou čekárnu.

Nemohu souhlasit s panem ING. z Pardubic. ( sice ING. ale slovo dobytek psát s měkkým "i" ?! Nechápu, ale pán ej asi silně zakomplexovaný a ještě inženýr !!!
Na pana doktora si nemohu stěžovat,ba naopak! A že má svůj osobitý přístup? Každý ho máme. Ale pokaždé když jsem za tímto lékařem přišla s nějakým problémem a na rovinu mu vše řekla jsem se setkala ne s odbornými názvy a mazáním "medu kolem úst", ale naopak s tímto lidským a osobitým přístupem, který mě osobně je milejší. Na pana doktora nedám dopustit, vždy mě vyléčil a jeho diagnozy byly přesné. A že si zakouří u sebe v ordinaci?! Tak ať, ale má otevřené okno a je to koneckonců soukromý lékař, takže je to jeho věc. kdo má jiný názor, tak ať neplive síru a najde si někoho vhodnějšího. Ale jak se říká, nikdo nejsme bez viny a tak by si asi každý měl nejprve před kritikou druhých raději zamést před vlastním prahem.
Takže, ...............pane Danihelka, ode mě máte za 1 !!!!

Tohoto lékaře nemohu doporučit. Lépe řečeno už jsem od něho odešel (nejsem sám). Horšího dobitka jsem nemohl potkat. Když máte slabí tlak tak si dávejte do kávy RUM. Bohužel jsem alergik na dva druhy léků, když jsem za ním přišel,že mi není dobře tak mi je bezproblémů předepsal.Celou ordinaci má zakouřenou a na stole popelník. I když jsem kuřák tak tohle Mě dostalo. Ale jestli to chcete zkusit,tak s chutí do toho. Aspoň se pobavíte. Ale nikdo Vás nevylečí. Má jednu výhodu když budete chtít být na neschopence tak to není problém.

P.S. DOBRÝ LÉKAŘ PRO SEBEVRAHY!!!!!!!!!!!!

U MUDr.Danihelky jsem registrován již od odby kdy nastoupil na místo obvodního lékaře do Opatovic n.L.. Jsem spokojen s jeho závěry a doporučeními proto, že když si není zcela jist se svými závěry (a ty většinou jsou správné) tak odesílá k odborným lékařům.Vyžaduje však dodržování léčebného režimu zcela bez vyjímky a kdo tak nečiní je v potom zaskočen reakcí tohoto lékaře.
To, že jedná stroze a někdy až hrubě se mnohým pacientům nelíbí. Důvod však většinou není v lékaři, ale jak už jsem předeslal, v dodržování léčebného režimu a včasné návštěvě lékaře a ne až když je nomoc rozvinutá. Potrpí si na krátké a přesné určení proč za ním přicházím a ne na dlouhé povídání.
Jsem přesvědčen, že je to praktický lékař na svém místě.