MUDr. Jan Chovančík

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 569, Kunčice pod Ondřejníkem

11 názor pacienta

Ověřený profil

Skvělý lékař, příjemný a milý člověk. Vždy mi pomohl, takže cesta do jeho ordinace nikdy nebyla marná. Momentálně sice žiji zhruba 200km od působiště pana doktora, ale i přesto zvažuji, že se k němu vrátím. Jelikož v celém Brně jsem za tři roky nenašla stejně dobrého a přívětivého praktického lékaře. Určitě doporučuji.!!! Hrubišová Jana

Ověřený profil

Dnes jsem byla na pohotovosti, kde sloužil pan doktor. Pan doktor naslouchá ,poradí,a hlavně již po první návštěvě je schopen odhalit příčinu . Milý, usměvavý ,empatický , odborník. Ještě jednou moc děkuji .

aaaaaa

Starostlivý,pečlivý a obětavý

Velmi sympatický člověk. Ví, co dělá a hlavně proč si tuto profesi vybral. Takoví by měli být všichni, kteří se stali lékaři či by se rádi jimi stali.

Velmi pečlivý lékař

velmi pečlivý.

Opravdu odborník na svém místě. Pečlivý. Sympatický.

Velmi milý a starostlivý lékař. je také výborný jako člověk.výborný odborník - chválím !!!!

Věnuje se starostlivě pacientovi, pozorně jej vyslechne, vyšetři.Přesně určí diagnozu.