Infekční ambulance
Moskevská 508, Most

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Můj syn se u dr.Cee léčil pro toxoplasmozu.Při kontrole,kde i laik viděl,že uzliny jsou příliš veliké,se pan doktor usmíval a měl nemístné hlášky.Dnes díky jiným svědomitým lékařům můj syn žije.Ještě že jsou i lékaři na svém místě a umějí určit diagnozu v tomto případě se jedná o vysoce maligníT-Nonhodkinský lymfom.Po téměř roce stráveném v nemocnici po transplantaci krvetvorných buněk,po chemoterapiích a ozářkách můj syn žije.Je ve 36 letech v invalidním důchodu.Díky chyrurgům ze Žatecké nemocnice,dr.Iblové ,vynikajícím lékařům lékařům a personálu plzeňské nemocnice přežil péči dr.Cee.Hodnocení velmi slabý je nedostačující.Matka Jarmila.

Léčila jsem se u něj s boreliozou. Příjemný, milý, vždy usměvavý, ochotný... Samé klady bych vyjmenovala. Navíc do mě zbytečně necpal antibiotika, což hodně oceňuji. Většina lékařů nacpe antibiotika, jen aby se člověka zbavili a ani neví, jestli mu to pomůže. Můžu jedině doporučit.

Byla jsem u pana doktora pouze jednou, nasadil léčbu a určitě se s ním za 30 dní opět uvidím. Byla jsem mile překvapena, samozřejmě pokud jde pacient poprvé k neznámmu lékaři a ještě vyděšen, jaká že ho poskytla choroba, vždy má obavy. Naopak hned při příchodu, při podání ruky a představení se, ze mě všechny tyto obavy spadly a byla jsem v klidu. Zrčitě se příště odvážím i více zeptat na léčení. Takové lidského přístupu si člověk nesmírně váží a že si řekně o 30 korun? Ukládá mu to bohužel zákon......nikdy neví, kdo do ordinace vstupuje - třeba pacient z ministerstva. Už i to se stalo.....

Dnes jsem u něj byl poprvé s svým problémem. Pan doktor mě vyslechl, uklidnil, provedl vyšetření. Oceňuji citlivý přístup. První dojem mám ten nejlepší. Nelituji dálky, kterou jsem překonal na cestě za ním. Zdenek

jsem s nim spokojen

U pana doktora se také léčím. Nemoc mám komplikovanou, takže způsob léčby si nedovolím soudit, protože nejsem lékař a nechám to jen na něm, ale přístup k pacientům, jaký Dr.Cee má, to se hnedtak nikde nevidí. Lidský, vše vysvětlí, otázky ho neobtěžují. První ordinace, kde se necítím jako hlupák. Velmi si ho zase jeho jednání vážím.

velmi dobrý přístup.Vše důkladně vysvětlí že laik to pochopí. velmi příjemné vystupování

Je super

Č

Již několik let se léčím s nemocí, tudíž jsem se setkala s několika lékaři. Musím podotkou, že pan doktor Cee je ten nejlepší. Je vštřícný, pozorný a na všechny své pacienty si dělá dostatek času a i malý náznak choroby pořádně prošetří pro případ zhoršení nebo ba naopak zlepšení či vyléčení. Jsem s ním velice spokojena a jiného lékaře už bych ani nechtěla, tudíž hodnotím jako nejlepší.

Myslím, že je to doktor s lidskou tváří.
Přijde mi, že ví o čem je zdravotní péče a přístup k člověku. Také si myslím, že je to ten typ lékaře co sleduje medicinské trendy a snaží se udržet krok s dobou.
Pokud budete potřebovat jeho odbornost, rozhodně mohu doporučit.