Jan Cee, ostatní Most

MUDr. Jan Cee

Ostatní

15 názorů

Uložit


Adresa

Moskevská 508, Most
Infekční ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
15 názorů

K
Ověřeny pacient

Můj syn se u dr.Cee léčil pro toxoplasmozu.Při kontrole,kde i laik viděl,že uzliny jsou příliš veliké,se pan doktor usmíval a měl nemístné hlášky.Dnes díky jiným svědomitým lékařům můj syn žije.Ještě že jsou i lékaři na svém místě a umějí určit diagnozu v tomto případě se jedná o vysoce maligníT-Nonhodkinský lymfom.Po téměř roce stráveném v nemocnici po transplantaci krvetvorných buněk,po chemoterapiích a ozářkách můj syn žije.Je ve 36 letech v invalidním důchodu.Díky chyrurgům ze Žatecké nemocnice,dr.Iblové ,vynikajícím lékařům lékařům a personálu plzeňské nemocnice přežil péči dr.Cee.Hodnocení velmi slabý je nedostačující.Matka Jarmila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Léčila jsem se u něj s boreliozou. Příjemný, milý, vždy usměvavý, ochotný... Samé klady bych vyjmenovala. Navíc do mě zbytečně necpal antibiotika, což hodně oceňuji. Většina lékařů nacpe antibiotika, jen aby se člověka zbavili a ani neví, jestli mu to pomůže. Můžu jedině doporučit.


Byla jsem u pana doktora pouze jednou, nasadil léčbu a určitě se s ním za 30 dní opět uvidím. Byla jsem mile překvapena, samozřejmě pokud jde pacient poprvé k neznámmu lékaři a ještě vyděšen, jaká že ho poskytla choroba, vždy má obavy. Naopak hned při příchodu, při podání ruky a představení se, ze mě všechny tyto obavy spadly a byla jsem v klidu. Zrčitě se příště odvážím i více zeptat na léčení. Takové lidského přístupu si člověk nesmírně váží a že si řekně o 30 korun? Ukládá mu to bohužel zákon......nikdy neví, kdo do ordinace vstupuje - třeba pacient z ministerstva. Už i to se stalo.....


Dnes jsem u něj byl poprvé s svým problémem. Pan doktor mě vyslechl, uklidnil, provedl vyšetření. Oceňuji citlivý přístup. První dojem mám ten nejlepší. Nelituji dálky, kterou jsem překonal na cestě za ním. Zdenek


jsem s nim spokojen


U pana doktora se také léčím. Nemoc mám komplikovanou, takže způsob léčby si nedovolím soudit, protože nejsem lékař a nechám to jen na něm, ale přístup k pacientům, jaký Dr.Cee má, to se hnedtak nikde nevidí. Lidský, vše vysvětlí, otázky ho neobtěžují. První ordinace, kde se necítím jako hlupák. Velmi si ho zase jeho jednání vážím.


K

velmi dobrý přístup.Vše důkladně vysvětlí že laik to pochopí. velmi příjemné vystupování


K

Je super


Č

Již několik let se léčím s nemocí, tudíž jsem se setkala s několika lékaři. Musím podotkou, že pan doktor Cee je ten nejlepší. Je vštřícný, pozorný a na všechny své pacienty si dělá dostatek času a i malý náznak choroby pořádně prošetří pro případ zhoršení nebo ba naopak zlepšení či vyléčení. Jsem s ním velice spokojena a jiného lékaře už bych ani nechtěla, tudíž hodnotím jako nejlepší.


T

Myslím, že je to doktor s lidskou tváří.
Přijde mi, že ví o čem je zdravotní péče a přístup k člověku. Také si myslím, že je to ten typ lékaře co sleduje medicinské trendy a snaží se udržet krok s dobou.
Pokud budete potřebovat jeho odbornost, rozhodně mohu doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti