MUDr. Ivona Plšková

Slatina nad Zdobnicí 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
č.d. 257, Slatina nad Zdobnicí

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Bolest otok teplota

Po letech jsem od paní doktorky potřebovala akutni pomoc,do ordinace mimo RK se jí nedovolate i když jste s bolestí ochotni dojet kamkoli.Ochotne mě osetrila aniž by zastupovala jiná paní doktorka a když jsem následující den sice hodinu před koncem pracovní doby své zubní lékařky dorazila na kontrolu,mezi dveřmi mi sdělila,ze už ma vše vypnuto a ani se na me nepodivala.Podotykam,ze tam následující den neordinuje a pak ma dovolenou jelikož jsou Vánoce!Opravdu přístup jak ma být,dokud člověk nic nepotřeboval a nosil tisice korun na každou návštěvu,paní doktorka se usmivala,ale pokud je potřeba,nepomůže ani hodinu před koncem pracovní doby aniž by mela v čekárně jediného pacienta.Mrzí me to,ale paní doktorka opravdu není člověk na pravém místě.

Absolutně nedoporučuji.Vůbec neví co dělá a jak to opravit,ale pustí se do zákroku.Když je nejhůř ,pošle vás na Hradec. Jen slova ,vždyt to nemůže bolet atd.A už vůbec né od ní trhat ,katastrofa.Rychle od ní pryč,pokud nechcete mít protézu.

Vše proběhlo v pořádku.Chválím.Nechápu lidi co zde píší o majetku.Zřejmě bejvalí komunisti.Pouze kritizovat,závidět a nic nedělat.Tak tedy čest práci.Klousek.

vše proběhlo v pořádku a bez čekání, mohu jen doporučit

Předělání dvou plomb paní doktorkou mě stálo dva zuby, zřejmě mě připravila na můstek, který si od ní ovšem udělat nedám. Jde jí obělení zubů, za což bere prachy..ona přece nebude pracovat v dokonale "vyčištěném terénu", takže se ani neptá, jestli o to stojíte. Běda, jak nepřijdete v den objednání..a objednáte se na jindy, ušlý zisk jí velmi vadí, pak umí být velmi nezdvořilá. Jestli máte rádi svůj chrup, nechoďte k ní.

za korunku jsem byla nucena zaplatit 1 000 000 korun, pak se člověk nemá divit, že má v garáži porsche a tři ferrari

Dobrá, bez čekání, ani to nebolí a je ochotná. Platit se asi musí všude.