U pana doktora jsem od 18let,je mi 40 vždy mi pomohl jak fyzicky tak psychicky, je úžasný a za celou dobu nikdy žádný problém, když jsme měli nemocného dědečka obětavě za ním jezdil a léčil ho, nikdy bych ho ne vyměnila a dík velký i paní sestricce Marcelce!!!!!!!!!!!!

Havlíčkovo náměstí 493, Jedovnice
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Znám pana doktora od počátku jeho působení v Jedovnicích. Je to jeden z mála lékařů, na kterých je vidět soustavné sebevzdělávání, včetně zavádění dalších diagnostických metod nad rámec běžných postupů praktických lékařů. Oceňuji především odbornost a schopnost diagnostikovat, v neposlední řadě pak snahu odhalovat a léčit příčiny, nikoli jen následky. Považuji za nutné ocenit i sestru pana doktora. Při nasazení a spoustě povinností, které díky má odbornosti pana doktora, je stále vlídná a přívětivá.

Užasny lekař .Hodnotime ho již s odstupem vice než dvaceti roku.Vždy se nam snaži maximalně pomoci moc mu za všechno děkujeme.To plati take o sestře. Hedlovi.

Super ochotný a odborník člověk na správném miste.Ja jsem k přešel na doporučení a nikdy jsem nezalitoval jsem spokojený a neměnil bych!

Pracuji ve FN Bohunice,chci vyjádřit i velkou úctu p.doktorovi,nejenže je výborný diagnostik,ale i vynikající psycholog,opravdu pomáhá jak po stránce fyzické tak duševní.Mnozí pacienti z jeho praktické ambulance,pokud příjdou již do nemocnice jsou od p,doktora vždy opravdu dobře diagnostikováni.chci tím vším jen napsat jak je v dnešní době najít dobrého praktic,lékaře.vážím jsi velice jeho práce,jelikož mne mnohokrát velice pomohl a to i po stránce psychické.Všem přeji hodně zdraví a pokud se vydáte se svým zdravím k tomuto lékaři.jste v těch dobrých rukou.Eva Kocmanová pacientka p.doktora Procházky.

opravdu konečně proktický lékař, který dokáže i poradit a pomoci. Nic nenechává že to zkusíme, Dělá okamžitě vyšetření nebo posílá aby se předešlo problémům. Nej lékař!!

MUDr.Procházka je nejlepší lékař, kterého jsem potkal. Odborník, profík, člověk s velkým Č ..., vždy pomůže a prostě umí. Toto se nemění v čase, spíše je to lepší a lepší, mohu to posoudit s odstupem více než dvaceti let, co jsem já i moje rodina jeho pacienty. Pane doktore, díky.
Jiří Kovář sen., Kotvrdovice

Velmi dobrý praktický lékař, dokáže určit diagnózu, a neriskuje. Při komplikacích si nechá potvrdit speciálními
odbornými vyšetřeními a odběry krve a moči. Názory některých pacientů, že komunikuje jen s počítačem?
Komunikuje s obojím a s dobrou náladou. V dnešní době to jinak nejde. K tomu má velmi dobrou zdravotní
sestru, která je mu oporou.

Arogantní problém. Odmítnul mi ukončit neschopenku a musel jsem se přeregistrovat. Je to dlouho a nehodlám se k tomu víc vyjadřovat, protože mi to nadělalo problémy a jemu taky. Sám si určitě moc dobře vzpomíná o čem je řeč.

Pan doktor, ochotný pomoci i s problémy, které může odeslat na specializovaná pracoviště. Nevadí mi i delší dojíždění po přestěhování. Ne, že bych navštěvoval ordinace rád, zde však nemám ani syndrom ´´bílého pláště".
Dík pane doktore.

Jiří Kovář sen., Kotvrdovice

sestru, která je mu oporou.

Dík pane doktore.