Ivo Procházka, praktický lékař

MUDr. Ivo Procházka

Uložit

Praktický lékař Více

26 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havlíčkovo náměstí 493, Jedovnice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem od 18let,je mi 40 vždy mi pomohl jak fyzicky tak psychicky, je úžasný a za celou dobu nikdy žádný problém, když jsme měli nemocného dědečka obětavě za ním jezdil a léčil ho, nikdy bych ho ne vyměnila a dík velký i paní sestricce Marcelce!!!!!!!!!!!!

Ověřeny pacient

Znám pana doktora od počátku jeho působení v Jedovnicích. Je to jeden z mála lékařů, na kterých je vidět soustavné sebevzdělávání, včetně zavádění dalších diagnostických metod nad rámec běžných postupů praktických lékařů. Oceňuji především odbornost a schopnost diagnostikovat, v neposlední řadě pak snahu odhalovat a léčit příčiny, nikoli jen následky. Považuji za nutné ocenit i sestru pana doktora. Při nasazení a spoustě povinností, které díky má odbornosti pana doktora, je stále vlídná a přívětivá.

Ověřeny pacient

Užasny lekař .Hodnotime ho již s odstupem vice než dvaceti roku.Vždy se nam snaži maximalně pomoci moc mu za všechno děkujeme.To plati take o sestře. Hedlovi.

M
Ověřeny pacient

Super ochotný a odborník člověk na správném miste.Ja jsem k přešel na doporučení a nikdy jsem nezalitoval jsem spokojený a neměnil bych!

Ověřeny pacient

Pracuji ve FN Bohunice,chci vyjádřit i velkou úctu p.doktorovi,nejenže je výborný diagnostik,ale i vynikající psycholog,opravdu pomáhá jak po stránce fyzické tak duševní.Mnozí pacienti z jeho praktické ambulance,pokud příjdou již do nemocnice jsou od p,doktora vždy opravdu dobře diagnostikováni.chci tím vším jen napsat jak je v dnešní době najít dobrého praktic,lékaře.vážím jsi velice jeho práce,jelikož mne mnohokrát velice pomohl a to i po stránce psychické.Všem přeji hodně zdraví a pokud se vydáte se svým zdravím k tomuto lékaři.jste v těch dobrých rukou.Eva Kocmanová pacientka p.doktora Procházky.

P
Ověřeny pacient

opravdu konečně proktický lékař, který dokáže i poradit a pomoci. Nic nenechává že to zkusíme, Dělá okamžitě vyšetření nebo posílá aby se předešlo problémům. Nej lékař!!

J
Ověřeny pacient

MUDr.Procházka je nejlepší lékař, kterého jsem potkal. Odborník, profík, člověk s velkým Č ..., vždy pomůže a prostě umí. Toto se nemění v čase, spíše je to lepší a lepší, mohu to posoudit s odstupem více než dvaceti let, co jsem já i moje rodina jeho pacienty. Pane doktore, díky.
Jiří Kovář sen., Kotvrdovice

V
Ověřeny pacient

Velmi dobrý praktický lékař, dokáže určit diagnózu, a neriskuje. Při komplikacích si nechá potvrdit speciálními
odbornými vyšetřeními a odběry krve a moči. Názory některých pacientů, že komunikuje jen s počítačem?
Komunikuje s obojím a s dobrou náladou. V dnešní době to jinak nejde. K tomu má velmi dobrou zdravotní
sestru, která je mu oporou.

B
Ověřeny pacient

Arogantní problém. Odmítnul mi ukončit neschopenku a musel jsem se přeregistrovat. Je to dlouho a nehodlám se k tomu víc vyjadřovat, protože mi to nadělalo problémy a jemu taky. Sám si určitě moc dobře vzpomíná o čem je řeč.

Z
Ověřeny pacient

Pan doktor, ochotný pomoci i s problémy, které může odeslat na specializovaná pracoviště. Nevadí mi i delší dojíždění po přestěhování. Ne, že bych navštěvoval ordinace rád, zde však nemám ani syndrom ´´bílého pláště".
Dík pane doktore.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti