Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bolzanova 512, Jičín
Oblastní nemocnice Jičín a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient
Umístění: Oblastní nemocnice Jičín a.s. Jiný

Provedena koloskopie, příjemné sestřičky, Mudr. Ivo Grill podal vysvětlení ,jeho vystupování pacienta jako jsem já který měl obavy mě uklidnilo,zákrok jsem vůbec necítil.


J
Umístění: Oblastní nemocnice Jičín a.s. Jiný

Výborný přístup...dnes kolonoskopie, i v této době profesionální přístup a bezbolestný zákrok, byť jsem přiznal, že mám obavy.
Profesionál jak má být.


H
Ověřeny pacient
Umístění: Oblastní nemocnice Jičín a.s. bolest

Mám velmi špatnou zkušenost na gastroenterologii: Dr Gill - Gastroenterologie Jičín
Po užívání ATB a dalších léků jsem měla asi trávící potíže. Samoléčba nepomohla. Po dvouměsících, na doporučení, jsem se objednala na gastroenterologiik doktoru Gillovi. Měla jsem bolesti žaludku a trpěla jsem refluxy a říháním. Při první návštěvě, bez vyšetření mi byla hned stanovena diagnóza, do zprávy p. doktor zapsal ne, to, co jsem neřekla ale co sám chtěl, upozornila jsem na rozpor, řekl že jsem labilní a mám se jít léčit na psychiatrii. Domnívala jsem se, že jde o nedorozumnění, snažila jsem se s nadhledem při druhé návštěvě uvést přesněji své potíže, přesto i hmotnost a pod, tedy zcela věcné informace p. doktor uvedl dle svého v rozporu se skutečností. Mluvi se mnou s despektem, dával mi najevo jak jsem hloupá, zpochybňoval vše, co jsem řekla, i údaje ze zpráv jiných lékařů, např to, že se léčím s lupenkou, že děti měly soor, přesto, že jsem měla podložené zprávami. Nijak mě nevyšetřil, ačkoli jsem přišla s bolestmi břicha. Celou dobu jsem seděla na židli vedle stolu a on psal nebo telefonoval. Nijak mě neprohmatal, neposlechl, nepomohl mi. Dával mi najevo, že mi nevěří, že si vymýšlím. Nepomohl mi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

dobrý den,byl jsem na vyšetření tlustého střeva v jičíně u Ivo Gill doktor,moho všem doporučit,nic jsem necítil a vyšetření bylo precizní,doktor Gill je člověk na svém místě a toto platí i o jeho sestrách,jsou to odborníci,7.2.2014 strnádek


L
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byla kolonoskopicky vyšetřena. Pře zákrokem jsem se ptala ostatních známých, zda vyšetření bylo citlivé. Všichni mi řekli, že o vyš. nevěděli, neboť spali, ale byli třeba na vyš. jinde,jak v Jičíně. Bohužel jeden pacient mi řekl, že nic horšího nezažil, a to mne rozhodilo. Upozornila jsem lékaře - dr. Gilla, že se vyš. bojím a koukal na mne jak na hypochondra, který nesnese jakoukoliv bolest. Bohužel mé obavy se potvrdily, ze zákroku si pamatuji vše - bolest a jak mi nadávali, abych nehýbala nohami, ale mne to bolelo. Bohužel si tu bolest všechnu pamatuji, jak je možné, že ostatní ne. Upozorňovala jsem, jak se zákroku bojím, váhu a výšku jsem uvedla správnou, ohledně anestezie. Rozhodně nejsem žádná citlivka, vydržím hodně, ale proč si ostatní nic nepamatují a probudili se až na dospávacím sálku? Lékař by měl pacienta uklidnit předem, což se nestalo - a i tak to dopadlo. Usnula jsme až po výkonu, totálně hotová z té bolesti. Kolikrát jsem byla u lékaře - třeba i zubaře "za hrdinku", co jsem bez hlesnutí vydržela a měla údiv od oš. lékaře. Ale toto bylo moc !!!! A to nehodnotím to, jak se lékař chová neprofesiálně, mne nezajímá to, že je nervozní z množsví práce a nadává a "skoro lítají papíry", to bych svoji práci nemohla dělat, mám své klienty, byť se ke mne chovají špatně,musím být asertivní, což pan doktor nedovede a zneužívá svého postavení.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Dr. Gill je velice náladový, pokud nemá denně určitý počet výkonů, je velice nepříjemný k pacientům, kteří jezdí pouze do poradny. Nejvíce mně vadí, že pokaždé řeší své osobní telefonáty před pacienty a ještě u toho stihne pokřikovat na sestry. Nedej bože, když se objednáte v nesmluveném termínu a je vám zle, to si přímo dovolujete ho obtěžovat, když vám přece nic není a máte dysfunkční problémy. Objednejte se raději k odborníkům do Hradce Králové, on má totiž tu výhodu, že je v okrese Jičín jediný gastroenterolog a tudíž si může dovolit takové chování. Můj názor - už nikdy, a to jsem to vydržela dost dlouho. Ten vás stejně nevyléčí!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Dr. Gill je trochu ješitný, nemá rad kdyz se svým problémem chodíte k více lékařům, nedejboze k léčitelum. Avšak vse s pacienty probírá, snazi se byt mily. Bývá náladovy, což muže pacienty odrazovat a spochybnovat jeho odbornost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti