Oblastní nemocnice Jičín a.s.
Bolzanova 512, Jičín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Oblastní nemocnice Jičín a.s. Jiný

Podstoupil jsem u pana doktora gastroskopii s odběry tkáně. Pan doktor, byl precizní, opatrný a choval se velice profesionálně. Po vyšetření se mnou poctivě probral výsledky vyšetření a popsal mi následující léčbu. Chtěl bych pochválit i sestřičky, které se mi velice citlivě během zákroku věnovali a uklidňovali mě, jelikož gastroskopii snáším velice špatně.

Objednání proběhlo po telefonu, termín vycházel cca na 2-3 týdny od telefonického objednání.

Atmosféra na oddělení byla klidná a příjemná.

Umístění: Oblastní nemocnice Jičín a.s. Jiný

Pan doktor možná působí někdy přísně, ale je to odborník a má zlaté srdce.
Již dvakrát zachránil naší mamku , stanovil správnou diagnózu a vyjednal okamžitý zákrok v Hradci Králové. Moc děkujeme.

Umístění: Oblastní nemocnice Jičín a.s. Jiný

Dr.Gill SUPER doktore ještě jednou děkuji, zákrok proveden s citem a šetrně. Sestřičky SUPER. Před vyšetřením vysvětleno, během zákroku klidná atmosféra. Děkuji i sestřičkám.

Umístění: Oblastní nemocnice Jičín a.s. Jiný

Provedena koloskopie, příjemné sestřičky, Mudr. Ivo Grill podal vysvětlení ,jeho vystupování pacienta jako jsem já který měl obavy mě uklidnilo,zákrok jsem vůbec necítil.

Umístění: Oblastní nemocnice Jičín a.s. Jiný

Výborný přístup...dnes kolonoskopie, i v této době profesionální přístup a bezbolestný zákrok, byť jsem přiznal, že mám obavy.
Profesionál jak má být.

Umístění: Oblastní nemocnice Jičín a.s. bolest

Mám velmi špatnou zkušenost na gastroenterologii: Dr Gill - Gastroenterologie Jičín
Po užívání ATB a dalších léků jsem měla asi trávící potíže. Samoléčba nepomohla. Po dvouměsících, na doporučení, jsem se objednala na gastroenterologiik doktoru Gillovi. Měla jsem bolesti žaludku a trpěla jsem refluxy a říháním. Při první návštěvě, bez vyšetření mi byla hned stanovena diagnóza, do zprávy p. doktor zapsal ne, to, co jsem neřekla ale co sám chtěl, upozornila jsem na rozpor, řekl že jsem labilní a mám se jít léčit na psychiatrii. Domnívala jsem se, že jde o nedorozumnění, snažila jsem se s nadhledem při druhé návštěvě uvést přesněji své potíže, přesto i hmotnost a pod, tedy zcela věcné informace p. doktor uvedl dle svého v rozporu se skutečností. Mluvi se mnou s despektem, dával mi najevo jak jsem hloupá, zpochybňoval vše, co jsem řekla, i údaje ze zpráv jiných lékařů, např to, že se léčím s lupenkou, že děti měly soor, přesto, že jsem měla podložené zprávami. Nijak mě nevyšetřil, ačkoli jsem přišla s bolestmi břicha. Celou dobu jsem seděla na židli vedle stolu a on psal nebo telefonoval. Nijak mě neprohmatal, neposlechl, nepomohl mi. Dával mi najevo, že mi nevěří, že si vymýšlím. Nepomohl mi.

dobrý den,byl jsem na vyšetření tlustého střeva v jičíně u Ivo Gill doktor,moho všem doporučit,nic jsem necítil a vyšetření bylo precizní,doktor Gill je člověk na svém místě a toto platí i o jeho sestrách,jsou to odborníci,7.2.2014 strnádek

U pana doktora jsem byla kolonoskopicky vyšetřena. Pře zákrokem jsem se ptala ostatních známých, zda vyšetření bylo citlivé. Všichni mi řekli, že o vyš. nevěděli, neboť spali, ale byli třeba na vyš. jinde,jak v Jičíně. Bohužel jeden pacient mi řekl, že nic horšího nezažil, a to mne rozhodilo. Upozornila jsem lékaře - dr. Gilla, že se vyš. bojím a koukal na mne jak na hypochondra, který nesnese jakoukoliv bolest. Bohužel mé obavy se potvrdily, ze zákroku si pamatuji vše - bolest a jak mi nadávali, abych nehýbala nohami, ale mne to bolelo. Bohužel si tu bolest všechnu pamatuji, jak je možné, že ostatní ne. Upozorňovala jsem, jak se zákroku bojím, váhu a výšku jsem uvedla správnou, ohledně anestezie. Rozhodně nejsem žádná citlivka, vydržím hodně, ale proč si ostatní nic nepamatují a probudili se až na dospávacím sálku? Lékař by měl pacienta uklidnit předem, což se nestalo - a i tak to dopadlo. Usnula jsme až po výkonu, totálně hotová z té bolesti. Kolikrát jsem byla u lékaře - třeba i zubaře "za hrdinku", co jsem bez hlesnutí vydržela a měla údiv od oš. lékaře. Ale toto bylo moc !!!! A to nehodnotím to, jak se lékař chová neprofesiálně, mne nezajímá to, že je nervozní z množsví práce a nadává a "skoro lítají papíry", to bych svoji práci nemohla dělat, mám své klienty, byť se ke mne chovají špatně,musím být asertivní, což pan doktor nedovede a zneužívá svého postavení.

Dr. Gill je velice náladový, pokud nemá denně určitý počet výkonů, je velice nepříjemný k pacientům, kteří jezdí pouze do poradny. Nejvíce mně vadí, že pokaždé řeší své osobní telefonáty před pacienty a ještě u toho stihne pokřikovat na sestry. Nedej bože, když se objednáte v nesmluveném termínu a je vám zle, to si přímo dovolujete ho obtěžovat, když vám přece nic není a máte dysfunkční problémy. Objednejte se raději k odborníkům do Hradce Králové, on má totiž tu výhodu, že je v okrese Jičín jediný gastroenterolog a tudíž si může dovolit takové chování. Můj názor - už nikdy, a to jsem to vydržela dost dlouho. Ten vás stejně nevyléčí!!!!!!!!!!!!!

Dr. Gill je trochu ješitný, nemá rad kdyz se svým problémem chodíte k více lékařům, nedejboze k léčitelum. Avšak vse s pacienty probírá, snazi se byt mily. Bývá náladovy, což muže pacienty odrazovat a spochybnovat jeho odbornost.