Odborný oční lékař
Čs. armády 1566, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka mi před lety stanovila diagnózu ucpaného slzného kanálku a poslala do Ústí na operaci, od té doby jsem bez problémů. A teď v létě, když manžel následkem diabetu (čerstvě zjištěného) přestával skoro vidět byla JEDINÁ, která ho i v Č. Lípě vyšetřila (přesto, že měl doporučení a byl i u MUDr., kam chodíme roky s dětmi).

Tedy takové jednání s pacienty jako zde jsem ještě u lékaře nezažila! A to jak od sestry, tak od lékařky. Při doprovodu tatínka na ošetření jsem byla vyhozena, ač otec výslovně uvedl, že si přeje, abych byla vyšetření přítomna. Následně se paní doktorka dovzdělala v zákonu o poskytování lékařských služeb a zjistila, že na to má pacient nárok, tak při další návštěvě jsem již mohla být vyšetření přítomna, nicméně jednání sestry a lékařky fakt stálo zato! Je třeba pacienta potrestat, když se hlásí o svá práva a dovolí si s lékařkou nesouhlasit!

Proč tam mám chodit na vyšetření, které je naprosto zbytečné. Přijedu z Masarykovky z Ústí, kde mají nesrovnatelně modernější vybavení, předám jim zprávu o vyšetření a oni mě tam chtěj vyšetřovat stejně... Takové vyšetření je zbytečná nepříjemnost za zbytečně vydané prostředky zdravotního pojištění a vyhozený regulační poplatek. Sem už nikdy nepůjdu.

Dobrý den, jsem s paní doktorkou moc spokojen,odbornice na vysoké úrovni, rozhled i po jiných oborech v medicíně.Sice toho moc nenamluví, vyslechne , vše podstatné zhodnotí a pošle k dalším vyšetřením.Dokud se nedostane k podstatě problému nepoleví.Nyní začala pravovat jeden den v týdnu/ sobota i v Německu/ přeji hodně spokojených pacientů!Mé obtíže nedostatek červených krvinek na pozadí a vyšetření odhalilo příčinu v žaludečních vředech.Zdraví Josef Uličný

Co jsem zažila u této doktorky je k neuvěření,naprosto mě to šokovalo,nikde jsem se s tímto arogntním přístupem a jednáním nesetkala,jak sestry tak doktorky!
Nezletilý syn měl na praxi úraz cosi mu spadlo do oka a potřeboval akutní ošetření,mistr ho poslal nejblíže do Lékařského domu,kde ho odmítli ošetřit,poté jsem musela přijet z práce, a na místě věc řešila,poté jsem byla vyhozena z ordinace,skřípnuta mezi dveře a po zaklepání mi bylo vyhrožováno policií,absolutně netuším z jakého důvodu!Připadala jsem si jak v Jiříkově vidění-nakonec syna ošetřili,napsali klamavou zprávu a nechtěli ji na mou žádost přepsat.Doktorka synovi vyčítala,že chodí k lékaři s maminkou...LITUJI pacienty,kteří musí tuto doktorku a sestru navštěvovat,já bych tam nešla dobrovolně ani za milion,tento zážitek opravdu stačil!!!
Pacienti,kteří seděli na chodbě mi dali za pravdu,že to tady takto funguje.
Lékařů je mnoho my chceme kvalitní péči za to co si platíme za svých kapes,přemýšlejte ke komu chodíte.
L.

Paní doktorka je všeobecně v medicíně vzdělaná, nejenže mi zjistila zelený zákal, ale upozornila mne, na onemocnění štítné žlázy, na kožní postižení při alergii na lepek.Musím poděkovat.Sice mnoho kolem nenamluví, ale mluví jen k věci.Jsem spokone. Děkuji Milan Noesvorný

Milá paní doktorka, prohlédla mě velmi důkladně, i když nepatřím do stavu pacientů.

Byl jsem mile překvapen odborným přístupem personálu to je pí Dr a sestřička, obě mi vyšly vstříc/ když jsem byl odmítnut na několika jiných ordinacích/.
V Německu mi operovaly šedý zákal a pí Dr mi vyjmula stehy ,úplně bez bolesti
a při kontrole v Německu byli spokojeni.Zdraví a štěstí přeje Vás Heuchel
Erik.

Vážená paní doktorko,děkuji Vám za péči, kterou jste mne věnovala.Náhle jsem oslepla na oko, vy jste mi stanovila diagnosu.Měla jsem kostní nádor v lebce, byla jsem na složité operaci v Liberci.Děkuji tímto i MUDr Suchomelovi, který mne operoval.I já se divím lidem, kteří chtějí hovořit ne k věci.Lékař se musí soustředit na práci, to jim nedochází.Kritici povídejte se i kávy s kámoškou.

Měj jsem problém s okem něco mi tam spadlo. Paní doktorka mi předmět vytáhla. Akorát se dívím lidem, kteří jsou nespokojeni. Být na jejich místě a poslouchat od každého rodinné problémy, to musí být mňamka. Já bych si to hodil. Lidi tam chodí na vyštření a ne do debatního kroužku.