MUDr. Ivana Travěncová

Zubař Více

Kokory 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 2, Kokory

K paní doktorce Travěncové chodím již velmi dlouho a s její prací a hlavně empatickým přístupem k pacientům jsem maximálně spokojen. Má velké pochopení i pro ty pacienty, kteří obtížně snášejí pobyt v zubařském křesle, dovede jim jej s velkým citem maximálně ulehčit.

Dojíždím k ní z Přerova. Kdysi mi moc pomohla když mě s vypadlou plombou ve shnilém zubu i přes telefon.domluvu odmítla vzít má zubařka dr. R. (je tu také v seznamu) - mimochodem její špatná práce. Paní doktorka zaskakovala naproti a přestože bylo hodně před ordinační dobou (dojíždí z Olomouce), tak mne při zaklepání s pohledem na můj bolestivý výraz vzala. No a já se s ní domluvila že k ní můžu jezdit jakmile se vrátí na své původné pracoviště. Je to tolik let, že mám od ní již druhý můstek. A když zavolám jestli můžu přijet, vezme mne a ještě sestřička udá v kolik jede autobus.

Protoze jsem se odstehoval, uz pani doktorce nechodim, ale musim rict, ze na jeji peci rada vzpominam. Jako diteti me vzdy po trhani zubu doporucila jit na nanuka, abych zastavila rychle krvaceni:) Ale celkove jsem ji mela vzdy rada a za celou nasi rodinu musim rict, ze je velice mila a trpeliva! Meho tatinka by k jinemu yubari nedotahl ani prem volu.. maminka se vzdy domluvi s pani zubarkou, ze posila manzela a pani doktork uz vi, ze ke sve profesi lekare musi zapojit i znacnou davku empatie a odchazi se s usmevem:)

vyborna ,ma pochopeni s detmi a temi kdo se boji