Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
7 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice příjemná vše se snaží vysvětlit a na děti je hodná,ale podle mého názoru by měla léčit a to bohužel nedělá.Mého syna léčíla 4 roky na astma a alergie ktere se u něj nikdy neprokázali.Neustále byl nemocny a dědiného čeho jsem se dočka od paní doktorky bylo zvyšování lékú a to až na hranice které bězne bere dospelý.Pro předtavu synovi je sedm a važí 20kg.Už bych jí nikdy nenavštívila,jelikož neléčí pouze zato bere peníze.Je to smutné kdýž k ní chodí skoro sáme děti :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je sice příjemná, ale našemu synovi nenatestovala z krve skoro nic a to manžel trpí vícečetnou potravinovou alergií. Počítám, že z finančních důvodů.Čtyřletému dítěti brali krev téměř zbytečně. Dala mu 2x denně xyzal a ještě kortikoid do nosu, na laergii na plísně. Nenatestovala ani základní potraviny jako kravské mléko, lepek s tím, že si dítě nestěžuje. Později tyto alergie našla naše obvodní doktorka. Takže za nás určitě ne! Heslo, kdo šetří má za tři, je sice fajn, ale ne v tomto případě...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H

Naše paní doktorka má nádherný lidský přístup k dětem, vše nám rodičům i dětem podrobně a názorně vysvětlí a hlavně je odborník na svém místě.


Doporučuji!Vše podrobně a dokonale vysvětlí a její přístup k dětem je vynikající.


Našemu synovi moc pomohla.Dříve byl často nemocný s průduškami.Od té doby,co tam chodíme,se hodně zlepšil.Už nemá ve škole tolik zameškáno a může zase i sportovat.Paní doktorka námn vždy všechno podrobně vysvětlí a hezky se chová k dětem.Sestřička je také milá a hodná.


Je vazne skvela je to ma nej pani doktorka


T

Paní doktorka je velice příjemná a milá k dětem,její sestřička taktéž.Obě podávají ucelené a vyčerpávající informace a snaží se stoprocentně řešit problém,se kterým k nim pacienti přicházejí.Alergie,je metla lidstva posledních let a já i můj syn s ní máme své zkučenosti.Proto děkuji paní doktorce a její sestře za péči a přeji více spokojených pacientů.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti