KNL a.s. - Revmatologické oddělení
Husova 10, Liberec

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Umístění: KNL a.s. - Revmatologické oddělení Jiný

Davam plne zapravdu pisatelum negativních hodnoceni na tuto lekarku.
Neskutecne arogantni dama, ktera, kdyz uz vas pusti ke slovu, tak z vas ve vterine udela neschopnyho hlupaka a hysterku. Videla jsem ji prvne a s klidnou dusi rikam, ze naposledy..i kdyby jineho doktora jejiho zamereni siroko daleko nebylo. Chtit pomoc od odbornika, ktery na vas stekne.."ja vam nepomuzu, pomozte si sama"..preci ani nejde!

Na chodbe jsme cekala 1 hodinu a 15 min. Pani primarka mela navstevu s chlebickama. Mam bakterialni zanet kotniku a pred nekolika dny jsem nevydrzela bolesti, sanitka me odvezla do nemocnice. Bolesti jsou mensi, ale pretrvavaji.
- kdyz me uvidela arogantne rekla: to vy chodite o berlich, joo? to byste nemela, to mate jenom Yersiniozu
- nenasadila me zadnou lecbu a rekla, ze ji nezajima jak se budu lecit (!)
u toho ja jsem mluvila malo protoze me zrovna klesl tlak a tak me zdravotni sestra donesla vodu
- rekla jsem ze byla jsem u ortopedy, a vetu jsem nedokoncila. na to odpovedela: nejak moc chodite po doktorech (!)
- nedostala jsem zadnou informaci o nemoci, kterou mam, zadnou informaci
- dostala jsem protibolestivou injekci
- na mou otazku zda je to v mem tele problem imunity odpovedela, ze ona se tim nezabyva
HROZNE AROGANTNI, NELECI, NEPOSLOUCHA PACIENTA.
JSEM NAPROSTO SOKOVANA!!!

Zájem o pacienta se mi jeví jako nevelký a slova s tím se musíte smířit a lepší to nebude, na artrozu nemáme léky,cvičit, cvičit, jiná pomoc není jsem také slyšela.

Á

Energická, pečlivá a milá. Nechápu nespokojence, ale každý má právo na názor. Manželovi hodně pomohla a ihned určila diagnozu. Paní primářko Součková velké díky :-)

Jsem mladá ženská, s RA se léčím 6 let. K tomu další zdravotní problémy z užívání kortikoidů. Chodím do práce, k tomu podnikám a vychovávám malou dceru. Dost náročné i pro zdravého člověka. Paní primářka již od dveří na mě křičí, že jsem hysterka a ať se s nemocí smířím. To já ale nehodlám a bojuji...Když při poslední kontrole chybně diagnostikovala zánět šlachy se slovy:"musíte se s tím smířit", ta následně při námaze praskla a tudíž jsem pravděpodobně přišla o funkčnost prstu, jsem se rozhodla pro změnu lékaře a udělala jsem dobře. Při hospitalizace jsem zjistila, že někteří lékaři a sestry se již chovají stejně jako paní primářka. Pravděpodobně nový přístup k pacientům. Asi budou muset přepracovat "desatero". Pokud vám není zrovna 105let a neplazíte se bolestmi po podlaze, tak máte prostě smůlu. Pokud tedy nechcete, aby se z Vás stal ještě duševní invalida vyhledejte jiného specialistu.

Racionální, pohotová, klidná a dobrá diagnostička. Sestra pohotová, zkušená a vlídná. Doporučuji. Naprosto normální, nepovýšená vtipná dáma.

Jako lékařka vysoce podprůměrná, chování nevstřícné, arogantní, povýšené, i k lidem, které vidí prvně v životě.Stačí jedna věta, paní doktorka se na Vás pohrdavě podívá a praví: To už jiné nebude.A že Vás to bolí? No a kdo Vám za to může?Výborný přístup k pacientovi,že?Sestra prakticky stejná, přístup příšerný.
Zřejmě si bere příklad z lékařky.Již v telefonu se jeví jako bytost krajně neochotná,k pacientům až sprostá.A že je paní doktorka promářkou?Kde se stala chyba...?

Paní primářka je úžasná lékařka, skvělý odborník, s nádherným přístupem k pacientům. Po čtyřech hodně špatných lékařích, co pro mne nic neudělali, ona mě začala úspěšně léčit, věnuje se mé diagnoze a dělá maximum pro léčbu, aby pomohla. Velice jí děkuji a všem doporučuji!
A sestřička je milá a šikulka-umí svěle píchat injekce a nikdy neudělá modřinu!

Milá, ochotná specialistka, která skutečně považuje svoji práci za poslání a službu pacientům.

Vztřícná,příjemná,pohodová paní primářka,která rozdává pacientům optimismus.Vyslechne,
pomůže,je skvělý odborník.Kéž by jich bylo v nemocnici více!!!! Taktéž sestra Zdena
je milá a šikovná.