MUDr. Ivana Růžičková

Zubař Více

Čechtice 1 adresa

Samostatná ordinace PL - stomatologa
Blanická 327, Čechtice

Není lepší zubní lékařka..Paní doktorka i sestřička milé a vstřícné,ochotné.. Jezdím z větší dálky takže se snaží oprav udělat co nejvíce .U mne za jedna...

C

Paní doktorka je prostě člověk na svém místě!! Jakýkoliv zákrok dělá, vše umrtví, takže proces není utrpení. Všechno vysvětlí, úkáže a během práce také všechno popisuje. Z důvodu pobytu v zahraničí jsem při příjezdu do ČR měl pouze týden na ošetření, sestřička i tak našla volné místo pro mě. Paní doktorka mi udělala opět RTG a zjistila, že mám nějaký špatný kaz a rychle mě ještě jednou vměstnali do svého kalendáře. Nemám slov. Nejlepší lékařka, ke které jsem kdy chodil. Ještě jsem nezažil, že by mi cokoliv udělala a já bych se pak musel vracet s důvodem bolesti.

Byl jsem smířen s životní pravdou, že u zubaře se trpí. Paní doktorka to změnila!

K paní doktorce jsem přešla po mnoha letech od jiné lékařky , ze které se stala zlatokopka. Paní doktorka Růžičková je velice milá a zkušená odbornice, která si z pacientů nedělá dojnou krávu. Velice si toho po předchozích zkušenostech cením a ráda si s celou rodinou zajedu na ošetření 25 km.

Mám vás rád i když vás moc nevidím, pracuje u vás i moje mamka.NASCHLEDANOU

Mám ji moc rád. Je milá, jsem rád když ji vidím.

jsem velmi spokojený,i cela moje rodina-klid,pohoda a bezbolestnost-ok.

Paní doktorka je opravdu perfektní. Celá naše rodina je s ní moc spokojená. Je to zubaka ke které se chodí s radostí děti i dospělí. Sestřička je také nej, nej. Děkuji

Neznám lepšího zubního lékaře. Pochvala i pro sestřičku. Obě jsou velice příjemné. U mě 1*

Jsem velmi spokojený. Paní doktorka je velmi precizní, všechny zákroky jsou bezbolestné.